Zabavni svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabavni svet

ZEZANCIJA ZAGARANTOVANA!REGUJ SE!
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Casopis Svet

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:35 pm

NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA!


Da bi pružila podršku svom dragom, Mina Kostić je u subotu celo popodne provela u Domu sindikata, gde se održavalo Otvoreno prvenstvo Srbije u bodi-bildingu. Ne samo da ga je bodrila nego mu je žustro pomagala da se valjano pripremi za takmičenje u kategoriji "Bodi klasik". Najpre ga je izmasirala, a dok se Igor razgibavao, popularna pevačica mu je opipavala bicepse i tricepse, ne bi li proverila da li ih je dovoljno napumpao. Neposredno pre nego što je izašao pred žiri, ona mu je razmazala ulje po telu i dobro ga utrljala. Dok je "džepna Venera" vešto rukama "polirala" Igorove mišiće, ostali takmičari su mogli samo da mu zavide...
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:35 pm

SAŠA KOVAČEVIĆ OPET PREVARIO IVONU!


Naime, njih dvoje su već nekoliko godina u ozbiljnoj (doduše pomalo čudnoj) vezi. Mladom pevaču se i ovoga puta osladila manekenka, i opet Novosađanka. Zanemarivši činjenicu da je zauzet, Kovačević je najnoviju preljubu počinio s Aleksandrom Aleksić, zvezdom beogradskih nedelja mode i prvog spota nove uzdanice “Siti rekordsa” Marka Đurovskog.
Sve je počelo kada su Saša i Aleksandra postali prijatelji na sve popularnijem internet komunikatoru “fejs buk”. Tom prilikom popularni pevač i dvadesetogodišnja studentkinja DIF-a razmenili su nekoliko toplih rečenica a, po svemu sudeći, i brojeve telefona. Kako se dalje razvijao njihov odnos i koliko su često kontaktirali, ne znamo, međutim, sudeći po paparaco fotografijama nastalim uoči jedne prijatne večeri u diskretnom i romantičnom ambijentu novosadskog restorana “Babariba”, njihovo virtuelno prijateljstvo je dobilo novu, ovoga puta realnu dimenziju.
“Nećeš verovati, upravo sam u Novom Sadu, ali ne kod Saške već kod svoje sestrice. Devojka za koju me pitate je njena drugarica, ali ne i moja devojka. Nas dvoje nismo ni u kakvoj vezi! Tačno je da smo se prošle nedelje videli i da smo bili na večeri, ali je pored nas bilo ješ nekoliko zajedničkih prijatelja. Sa Ivonom sam i dalje u stabilnoj i srećnoj vezi, ma šta novine pisale o nama i našem odnosu. Svaki drugi dan čitam da smo raskinuli, a naša ljubav cveta”, pravda se Saša.
Iako ljubimac tinejdžerki demantuje da je njegov odnos sa Aleksandrom prešao granicu prijateljskog, vojvođanskom prestonicom se na sva usta priča da je dvadesetdvogodišnji pevač potpuno izgubio glavu za lepom Saškom. I ne samo to... Čvrsto joj je obećao da će okončati četvorogodišnju vezu sa Ivonom i da će je javnosti predstaviti kao svoju novu partnerku. Koliko će manekenka agencije “Stejdž” imati strpljenja, i hoće li Saša zaista ispuniti svoje obećanje - pokazaće vreme, ali za Aleksandru nema zime. Kako saznajemo, fatalna Novosađanka je pored Saše zaludela i Lolu Smiljanića, Nikolu Petkovića i Vladimira Stojkovića, koji strpljivo čekaju, nadajući se da će doći njihovih pet minuta.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:36 pm

SEKA & MLADEN PRVI POLJUBAC


Ne samo da Seka Aleksić više ne skriva da je u vezi s manekenom Mladenom Radulovićem nego je naš paparaco ulovio i njihov prvi poljubac na javnom mestu! Na povratku iz Pariza, gde je s dragim u romantičnom ambijentu proslavila svoj rođendan, Seka je skoknula do Zagreba i održala koncert. Pozitivno raspoloženje je nije napustilo ni kad se vratila u Beograd. U "luj viton" odevnoj kombinaciji, od glave do pete, prošetala je s voljenim do kafića u centru prestonice i, dok su čekali da konobar donese kolače, Seka i Mladen su se sladili se sočnim poljupcima.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:38 pm

“NAPOKON IMAM DEČKA, SREĆNA SAM I ZALJUBLJENA KAO NIKADA PRE!”


Prošlogodišnjoj pobednici “Evrovizije”, uporedo sa snimanjem novog albuma “Nisam anđeo”, koji je promovisala prošle srede u restoranu “Diva”, u okviru “Grand kazina”, neočekivano se desio veliki obrt u privatnom, tačnije ljubavnom životu. Ranije se spekulisalo da je okrenuta istom polu, ali Marija ističe da je ne pogađaju takve glasine, jer uživa u bajkovitoj ljubavi s muškarcem njenih godina. Uprkos tome što poštuje njegovu volju da mu javno ne pominje ime, pevačici ne polazi za rukom da sakrije zaljubljenost i nežne emocije, koje su se, kaže, izrodile iz višegodišnjeg prijateljstva.
• Čini se da ti je najnovija tetovaža “No regrets” vrlo važna, pa si je stavila na naslovnicu novog albuma. Šta ti ona konkretno znači?
U trenutku kada sam tetovažu videla na ruci, zapitala sam se da li će me život jednog dana demantovati. Onda sam zaključila da baš ovaj tatu mora uvek da me podseća kako ni zbog čega ne treba da žalim. Na omotu albuma je samo deo tetovaže - “no”, koji smo povezali s nazivom “Nisam anđeo”.
• Na novi CD uvrstila si prvu autobiografsku pesmu. O kojoj numeri je reč i koji stihovi najslikovitije opisuju tu neku tvoju “situaciju”?
Nažalost, ne postoji nikakva opcija da ti otkrijem o kojoj pesmi se radi, ali je reč o jednoj od dve balade. Mislim da je i ovo dovoljno...
• U pesmi “Nisam anđeo” pevaš: “Sve na svetu što postoji, sve sam tebi ja, osećam i znam... JEDINA...” Pevaš li o sebi kao o jedinoj ili se obraćaš “jedinoj”?
Naravno da govorim o sebi... A iskreno, tako se i osećam u poslednje vreme. Jedina sam u životu meni veoma drage osobe.
• Uprkos višemesečnoj neizvesnosti i zategnutim odnosima sa Aleksandrom Tijanićem, 20. maja ćeš kao specijalni gost otvoriti “Evrosong” u Beogradu. Nedavno si izjavila da će tvoj nastup biti šokantan, šta pod tim podrazumevaš?
Po dogovoru s timom koji radi nastup, na čijem je čelu reditelj Kokan Mladenović, nećemo govoriti ništa. Nadam se da će sve ići po planu i da će moj nastup zaista biti spektakularan i šokantan, u čemu će najverovatnije pomoći i sam RTS. Biće to jedna prava predstava.
• Iako si zabeležila uspeh daleko veći od njegovog, čini se da je Željko Joksimović uključeniji u projekat zvani “Evrovizija”. Pogađa li te to?
Mislim da je to potpuno logično. Ja sam pobednica, otvaram superfinale i jedino to i treba da radim. Željko verovatno ima svoje razloge zašto je rešio da bude voditelj.
• Da je odluka bila u tvojim rukama, koga bi sa “Beovizije” poslala na “Evrosong” i zašto?
Jelena Tomašević je moja školska drugarica i odlična interpretatorka, ali se bojim da će Evropa ove godine poželeti nešto drugo, nešto što nije balada. Mada, nikad se ne zna. Iskreno i svim srcem navijam da “Evrovizija” ostane u Beogradu. Svim srcem sam uz Jelenu!
• Početkom aprila, izjavila si da nisi zaljubljena i da ti takvo stanje trenutno prija. U međuvremenu su se stvari u tvom ljubavnom životu izgleda drastično promenile?
Najbitnija stvar je da sam za ovih godinu dana sazrela i da sam rešila da neke stvari promenim, uozbiljim. Iako se osećam malo čudno, jer nikada nisam otvoreno pričala o svojoj intimi, moram priznati da sam jako srećna jer je jedno divno prijateljstvo preraslo u ljubav. Jako sam zaljubljena i čini mi se srećnija nego ikada pre.
• Zašto za sve ovo vreme koliko si na estradi nikada nisi govorila o svom emotivnom životu?
Nekako, nisam osećala da bi to trebalo da radim. Pevam, nisam devojka koja svoj izgled ističe u prvi plan, i činilo mi se da je mojoj publici to dovoljno. A sada moram da poštujem volju osobe koja je pored mene, koja još uvek nije spremna da se medijski eksponira.
• Čime je tvoj aktuelni dečko zaslužio da javno priznaš da si s njim u vezi, to se ranije nije događalo?
Istina, nije se dešavalo, jer se ja nisam tako osećala. Ovo je nešto drugo. Divno je, iskreno i jako, i zaslužio je da mu, iako nemam dozvolu da otkrijem njegovo ime, kažem da je mnogo bitan u mom životu.
• Ipak, neće biti malo onih koji će priču o novom dečku okarakterisati kao odličan scenario za prikrivanje prave istine, tj. činjenice da si naklonjena sopstvenom polu.
Poznato je da se nikada nisam bavila demantovanjem neistina koje su o meni objavljivane, pa neću ni sada to činiti. Zaista nisam osoba koja nešto prikriva i nikada nisam učinila nešto zbog čega bih se sutra stidela. Nemam mračne tajne, verujte. Sada imam samo one najslađe, a u njima je jedan dečko, veoma sladak, meni najslađi...
• A taj dečko je ko?
Rekoh već da njegovo ime neću pominjati, ali evo nekoliko detalja - približnih smo godina, poznajemo se više od dve godine... Donedavno nas je spajalo iskreno prijateljstvo i ne znam ni sama kada je preraslo u ljubav, ali mi prija. Desilo se u pravom trenutku, u trenutku kada sam uspela da prepoznam prave emocije. Ne mogu da kažem naziv filma, ali desila mi se prava filmska priča, sa divnim početkom, i još lepšim nastavkom.
• Smetaju li mu priče koje se ispredaju o tebi?
Pa on najbolje zna šta je istina. Mnogi o meni imaju predrasude, ali oni koji su mi bliski, koji me poznaju, brzo uvide da živim sasvim običnim životom, u kojem nema mesta za skandale.
• Čime ti se dečko bavi?
On vodi računa o meni u svakom smislu te reči, i brine na najlepši način.
• Bosanska starleta Hana Hadžiavdagić je na jednoj hrvatskoj televiziji izjavila da se ljubila i flertovala s tobom, što je voditelj prokomentarisao rečima: “Marija nam je u poslednjoj emisiji rekla kako se nije ljubila s curama, te kako ne znači da uskoro neće. Možda zato Marija ima kratke noge?”
Hanu poznajem samo kao drugaricu mog kolege Dina, izašli smo jednom zajedno u grad i to je sve. Nije mi poznato to što je izjavila, verovatno zato što se nikada nije ni desilo.
• Razmirice između tebe i tvog bivšeg menadžera Saše Mirkovića ne prestaju da pune novinske stupce. Oko čega ste se konkretno sukobili?
Ne osećam apsolutno nikakvu potrebu da govorim o njemu. To je za mene davno okončana stvar, ružna prošlost i nikada više neće biti deo mog života.
• Mirković je izjavio da je politika razlog vašeg sukoba. U vezi s tim je rekao: “Budući da nisam golub preletač, nisam želeo da tolerišem to što se Šerifovićeva dan nakon izbora okrenula pobedničkoj stranci, koju je do toga dana svesrdno blatila”.
Saradnike ljudi menjaju svakodnevno. Bože moj, niko nije bogom dan... Pravu istinu nas dvoje znamo veoma dobro, a to što je naveo - svakako nije razlog.
• Nastupima na mitinzima Srpske radikalne stranke podelila si javnost na one koji te u tome podržavaju, ali i na one druge, koji su, čini se, bili brojniji. Da li je novac bio motiv za tvoje koketiranje s politikom?
Možda će jednog dana postojati dovoljno dugačka emisija u kojoj ću iskreno moći da progovorim na tu temu... Nisam član SRS, niti sam to ikada bila. Čak sam im na početku kampanje u Kragujevcu rekla da smatram da je moje penjanje na binu pre samog nastupa nepotrebno, ali su me zamolili da to ipak učinim, i ja sam to kulturno prihvatila. Ništa slično mi se neće ponoviti, obećavam! Mi smo veoma ranjiv narod, pogotovo kada je reč o politici, strankama, izborima... Nažalost, ljudi još uvek ne mogu da razumeju da neko samo radi svoj posao. Politika me ne interesuje!
• Da li je istina da je tvoj bivši menadžer bio punomoćnik tvog potpisa, te da je bez tvog znanja sklopio i naplatio nekoliko velikih poslova?
Punomoćnik jeste bio, a o tome da li je to zloupotrebio, ne bih želela da govorim, a još manje da razmišljam.
• Hoćeš li pročitati Sašinu knjigu “Molitva za patriote”, posebno poglavlje “Od podruma do Evrovizije”, koje je posvetio tebi?
Obavezno, čak ću ga zamoliti i da mi se potpiše!
• Plaši li te Mirkovićeva najava da će u knjizi objaviti tvoje privatne fotografije i SMS poruke koje će šokirati javnost?
Ni najmanje. Svako je odgovoran za svoje postupke - ja za svoje, on za svoje. Meni to nije razlog za strah.
• Kako je došlo do saradnje s Rakom Marićem?
Raka je najbolji menadžer u Srbiji i zaista mi je čast što ćemo zajedno raditi. Nas dvoje smo se odmah razumeli, a pošto je Raka fer igrač, s karijerom na zavidnom nivou, ne sumnjam u to da ćemo dugo sarađivati.
• U najavi je početak saradnje između Ane Nikolić i Saše Mirkovića. Šta bi svojoj koleginici savetovala?
Hm... To ću joj lično reći... (smeh)!
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 3:41 pm

LAK ZA NOKAT!


Dok većina njenih koleginica “kampuje” po kozmetičkim i frizerskim salonima, Marija Šerifović tek s vremena na vreme uzme šminku u ruke. Konkretno, pop zvezdi se nedavno zanimljivim učinio crveni lak za nokte, ali je, čini se, već posle jednog namazanog nokta izgubila strpljenje i interesovanje za “ženske stvari”. Tako se za razliku od mama Verice i njenog savršenog manikira, evrovizijska pobednica na snimanju emisije “Grand šou” pojavila s nalakiranim jednim noktom. Možda je mama potrošila ceo lak pa za ćerku nije ostalo, ili se ćerki nije dopala nijansa, a u kući im je ponestalo acetona, možda je taj jedan nalakirani nokat samo štiti od uroka, ili je možda novi modni trend? Ko zna...
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 3:42 pm

LAKI NE DA RAZVOD, HOĆE POLA IMOVINE!


Daleko od toga da su se budući mladenci posvađali. Štaviše, od trenutka kada su saznali da će oko Nove godine dobiti prinovu vole se kao nikada pre. Potencijalni problem je čisto administrativne prirode. Naime, pošto je zvanično još uvek u braku sa Lazarom Dugalićem, folk zvezda neće moći da sklopi novi brak dok prethodni ne poništi. I sve ne bi bilo komplikovano da se nije pronela priča da Laki Dari neće da da razvod! Zapravo, hoće, ali tek pošto na ravne časti podele imovinu koju su tokom petogodišnjeg bračnog života zajedničkim snagama stekli. I dok se Bubamara vodi mišlju da Lazaru ništa ne duguje jer je skoro dve godine punom parom rintala po Evropi dok je on bio u zatvoru, Dugalić se, s druge strane, drži priče da ju je uprkos "službenom putu" izdržavao, malo-malo je čašćavajući luksuznim četvorotočkašima. Ko god da je u pravu, za sada se oboje tvrdoglavo drže svojih uverenja, zakleti da će na sudu jedno drugom "odrati kožu s leđa"!
Od osobe bliske supružnicima ''u ratu'' saznajemo da će najveći problem nastati u vezi sa podelom nekretnina, tačnije četiri stana – tri u Srbiji i jednog u Španiji. "Laki se zarekao da joj neće dati razvod dok ne istera svoje", otkriva osoba bliska popularnoj pevačici i njenom još uvek zakonitom suprugu. Automatski, Dugalić će, ne dobije li do avgusta ono što od nje potražuje, onemogućiti Daru da sklopi novi brak sa Milanom Kesićem. Da zlo bude veće, ne dogovore li se o podeli imovine na prvom ročištu, drugo će biti zakazano tek kroz šest meseci. Znači moguće je da nesrećna pevačica i 3. avgusta bude zakonita gospođa Dugalić.
“Tačni su svi vaši navodi, ali neću sa Darom da polemišem preko novina. Odavno sam nezvanično razveden od nje, samo još da se to i zvanično desi. Verujem da će pravda biti zadovoljena na sudu i da će stručna lica proceniti šta kome pripada”, kratko poručuje Laki.
MANITE ME LAKIJA, UŽIVAM U TRUDNOĆI!
Uverena da u njenom savršeno sređenom životu nema mesta za "jeftine senzacije", Dara nije želela da komentariše nove momente Lakijevog i njenog odnosa, podvlačeći da je odavno razvedena od njega.
"Tekuća godina je definitivno najlepša i najsrećnija u mom životu, i nikome i ničemu neću dozvoliti da to pokvari. Na vrhuncu sam slave, imam divnog verenika, za sedam i po meseci ću postati mama...", vidno zadovoljna otkriva popularna pevačica.
"Dokle ćete me još ispitivati o Lakiju! Hajde da pričamo o nekim mnogo lepšim stvarima. Na primer, o mojoj trudnoći! Iskreno, Milan i ja smo planirali da zatrudnim posle venčanja, ali nam se beba u velikoj ljubavi desila ranije. Mesec i po dana sam u drugom stanju, porodiću se u Parizu, oboje smo jako srećni i uzbuđeni", euforično završava Dara.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 3:42 pm

NEŠA DIZEL BAHANALIJE NA SVADBI!


U vreloj atmosferi beogradskog restorana “Kovač”, poznati estradni menadžer Nenad Josivljević, alijas Neša Dizel, proslavio je ozvaničenje svoje ljubavne veze s Majom Koen. Među najveselijima bio je Dragan Brajović Braja, koji je, u pauzi đuskanja na stolu s Romanom Panić, ukrštao jezik sa suprugom Gocom. Finansijski debelo potkovane zvanice pošteno su okitile muzičare, među kojima se najviše ovajdio razbarušeni Željko Samardžić, kome su gosti lepili evriće na čelo. Raka Marić ponesen sjajnom atmosferom umalo nije letnuo s ramena svog prijatelja i završio na podu, ali su prisutni uspeli nekako da ga zadrže. Ludovanje poznatih estradnjaka trajalo je do ranih jutarnjih časova, dok su neki kraj svadbe dočekali i pod stolom.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 3:42 pm

OPET MARKO!


Pošto je raskinula jednogodišnju vezu s Markom Miljkovićem, popularnu voditeljku i pevačicu su (s razlogom ili ne) često dovodili u vezu s poznatim muškarcima, među kojima su prednjačili fudbaleri – prvo Nikola Lazetić, a onda i Predrag Perišić, aktuelni dečko Ksenije Pajčin.
Prema ekskluzivnim saznanjima “Sveta”, jedra Novosađanka se napokon skrasila u naručju svog sugrađanina Marka Ercega, bivšeg dečka Jovane Balašević. Lepa Đoletova kći bila je u ljubavi s Ercegom pune četiri godine, dok je on nije ostavio jer ju je, navodno, uhvatio u prevari sa znatno starijim muškarcem. Iako su Ena i Marko ljubavnu vezu započeli nedavno, na žurci koju je organizovao odbor Demokratske stranke u Novom Sadu, priča se da se učesnica “Velikog brata” u Ercega zagledala još dok je bio sa Balaševićevom, ali je tada sa njim ostvarila samo prijateljski, a možda i platonski odnos.
“Volimo da ga prozivamo što se zabavlja samo sa poznatim cicama, ali on se ne ljuti, zna da se šalimo. Marko je super dečko i prijatelj, i pored sebe zaslužuje istu takvu devojku. Koliko je Ena dobar izbor, nisam baš siguran”, kaže Ercegov prijatelj koji nije želeo da mu otkrijemo identitet.
Iako se golupčići zasad odlično slažu, njihovi prijatelji su veoma skeptični kada je reč o procenama koliko bi idiličan odnos mogao da potraje. Dok su Markovi drugovi ubeđeni da je "grandovka" isuviše vragolasta za njega, sa druge strane Enine drugarice smatraju da je ona njemu samo još jedna recka.
“Što se tiče Ercega, Ena već dugo pokušava da ga osvoji, a smuvali su se tek nedavno na žurci koju je upriličila Demokratska stranka. Koketiranje uz piće je u toku večeri preraslo u otvoreno nabacivanje. Posle pomenutog partija, zajedno su nastavili provod u jednom poznatom novosadskom noćnom klubu, gde su se smuvali, što se moglo zaključiti po njihovom ponašanju, tj. sočnim poljupcima koji su pljuštali na sve strane”, navodi naš izvor.
Inače, Marko Erceg potiče iz ugledne novosadske porodice. Posle završenog DIF-a, zaposlio se u jednoj lokalnoj firmi, gde radi već nekoliko meseci. Rekreativno se bavi vaterpolom i povremeno radi na novosadskim bazenima kao instruktor plivanja. S druge strane, Ena uveliko priprema album prvenac, zbog čega je doskora mnogo vremena provodila u Beogradu. Doduše, otkad je u njen život ušao Erceg, sve češće boravi u rodnom gradu. Iako njihovi prijatelji prognoziraju brzi raskid ove veze, po emocijama koje Ena i Erceg gaje jedno prema drugom možda bi se ipak moglo reći da će sa ovim Markom imati više sreće nego s prethodnim.
Ena:
ZNAMO SE ODAVNO!
Od kada je raskinula sa Markom Miljkovićem, lepa sosa je veoma škrta na rečima u vezi sa svojom privatnošću. Dosledna sebi, na pitanje da li je tačno da je u vezi sa Ercegom, bivšim dečkom sugrađanke Jovane Balašević, ona je kratko odgovorila: "Novi Sad je grad u kojem se svi više-manje znaju. Tako i ja poznajem Ercega odavno. Znamo se godinama, ali nisam imala pojma da je on raskinuo sa Jovanom. Kako pre Balaševićeve, tako i dok je bio sa njom, ali i sada, kad kažete da su raskinuli, njega i mene vezuje samo prijateljski odnos. Ništa više od toga.''
Imajući u vidu da Ena nije kategorično negirala priču da je u ljubavi sa imenjakom zavodnika iz Brusa, mada je nije ni potvrdila, moglo bi se reći da ima vatre gde ima dima
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 3:43 pm

„DONA ARES JE ZAPRAVO AZRA, ALI SE STIDI SVOG IMENA!“


Razlog je, kaže, nedostatak vremena da novinarima iz Srbije izađe u susret.
“U Beograd dolazim samo kada snimam ’Grandove’ emisije - otpevam pesmu i odmah palim nazad, jer me čeka milion obaveza. Trenutno malo odmaram u Sarajevu, u Tuzli živim, a svaki slobodni trenutak koristim da skoknem kod dečka u Stokholm“, objašnjava Selma.
• Kod dečka u Stokholm?! Znači, Selma nam se napokon zaljubila.
Četiri meseca sam u vezi s mladićem koji je nepoznat javnosti, i dok je tako - dobro je! Sebi sam obećala da partnere više neću eksponirati, jer je to u prošlosti bilo destruktivno po naš odnos. Najvažnije je da mi je trenutno lepo.
Jesi li zadovoljna kako je tvoj poslednji CD prihvatila publika u Srbiji? Čini se da je pesma „Kakvo telo Selma ima“ bila daleko slušanija od novih.
Prezadovoljna sam! Izdvojilo se nekoliko hitova, što potvrđuje veliki broj nastupa koje imam. Novi album neću objavljivati sigurno još godinu dana, ali ću izbaciti jedan singl. Snimiću i nekoliko spotova za pesme s aktuelnog CD-a, jer on to zaslužuje.
Tvoje kolege iz Bosne se nisu proslavile na ovogodišnjem „Grand festivalu“. Zašto ti nisi učestvovala?
Žao mi je što nisam imala vremena da odaberem adekvatnu pesmu, jer smatram da je „Grand festival“ nešto najbolje što se u poslednje vreme desilo na muzičkoj sceni Balkana. Prošle godine je trebalo da učestvujem sa „Ostrvom tuge“, ali su čelnici festivala smatrali da je pesma isuviše dobra i da je treba čuvati za album. Dodala bih i da je Aca Lukas ove godine zaista bio najbolji.
Nakon dueta s Lukasom, šuškalo se da ste više od prijatelja?
Aca je moj super drug i verujem da se tim pričama smejao, baš kao i ja. Sada se piše da je u vezi s Danijelom Vranić, ali pitanje je koliko je i to tačno.
Ukoliko je to istina, misliš li da je Danijela adekvatna zamena za tebe?
Pošto s Lukasom nisam bila intimna, ni on, a ni ja, ne možemo da znamo da li mi je Danijela dostojna zamena (smeh)...
Dona Ares je izjavila da ste jednako popularne u Bosni, ali da je ona van granica zemlje mnogo veća zvezda.
Ili ima kompleks niže vrednosti ili me se plaši. Za nastup uzimam 6.000 evra, a privatne zabave naplaćujem i do 10.000. Dnevno primim i po dvadesetak poziva, ali cenu ne spuštam. Dona o tolikom honoraru može samo da sanja. Da bi toliko uzela, mora da odradi tri tezge! U Srbiju želim da uđem na velika vrata i da napravim solistički koncert u Centru „Sava“, kako i dolikuje najvećoj bosanskoj zvezdi, a ne da pevam po nekakvim birtijama. Da se razumemo, ne osporavam Donin kvalitet i muzičko obrazovanje. Žena je ubola jedan hit, ali da se ne lažemo, da nije bilo Dženana Lončarevića - ni sad niko ne bi znao za nju. Na kraju krajeva, publika daje sud, iako me niko ne može ubediti da je ljudima draže da gledaju nju nego mene. Eto, to ću vam reći o Doni, pardon Azri. Da, žena se stidi svog, tako lepog imena.
Seka Aleksić je nedavno u „Skenderiji“ pevala pred 8.000 ljudi. Jesi li joj kao koleginica iz Bosne tom prilikom pružila podršku?
Bila sam u Sarajevu, ali sam te večeri odmarala. Samo sam jednom otišla da pozdravim i podržim koleginicu, i to upravo Seku, kada je pevala u „Akvi“, a ona je prošla pored mene, kao pored turskog groblja, kroz zube promrmljavši „ćao“. Ne znam da li je bila pijana, ali me je to povredilo i razočaralo. Kao najveća zvezda u Bosni, ispala sam šmeker i otišla da je podržim, da bi ona posle izjavila da se toga i ne seća. Znam iz pouzdanih izvora da je za koncert prodala manje od 5.000 karata, a ne 8.000, kao što su objavili. Dabogda joj došlo i 20.000 ljudi na koncert, meni bi bilo drago, ali nema potrebe da se lažemo. Isto je bilo i s Mostarom, gde je, navodno, na stadionu bilo 80.000 ljudi.
Često ističeš da ste Jelena Karleuša i ti neshvaćene. Šta pod tim podrazumevaš?
Karleuša je veliki borac. Ona je od svojih sto posto iskoristila i dala trista. Devojka ima finog momka, blistavu karijeru, trudna je, prava je seks bomba, a to ljudima izgleda smeta. Ni ona ni ja nismo seljanke koje su do juče plevile luk i kopale krompir. Odrasla sam na selu i toga se ne stidim, ali nikada nećete čuti da pišem knjigu, a do juče sam, na primer, orala njivu.
Zašto te šest godina nije bilo u „Grandu“?
Sale je divan čovek koji je u meni prepoznao kvalitet. Kad god se sretnemo, izljubim ga ko rođenog brata. Zahvalna sam mu što ima poverenja u mene i što u njegovoj izdavačkoj kući imam sjajan tretman. Problem između nas je napravio moj bivši menadžer, koji mu je ostao dužan 10.000 evra. Kada sam prekinula saradnju s njim, pokušavao je da me uništi na sve moguće načine. Neću posustati u borbi, jer izdržavam celu porodicu. Za mene nema predaha, iako estradu mrzim i prezirem iz dna duše. Ponekad bih više volela da sam daktilografkinja ili čistačica, samo da ne gledam i ne čujem šta se sve tu dešava. Hiljadu puta sam umela da zaplačem zbog laži, neistina i podmetanja.
Često ističeš da si neshvaćena, kao i Jelena Karleuša. Šta pod tim podrazumevaš?
Karleuša je veliki borac. Ona je od svojih sto posto iskoristila i dala trista. Devojka ima finog momka, blistavu karijeru, trudna je, prava je seks bomba, a to ljudima izgleda smeta. Ni ona ni ja nismo seljanke koje su do juče plevile luk i kopale krompir. Odrasla sam na selu i toga se ne stidim, ali nikada nećete čuti da pišem knjigu, a do juče sam, na primer, orala njivu.
Na sceni si živa vatra, i tvoji nastupi su uvek nabijeni erotikom, pa se obožavaoci konstantno pitaju jesi li takva i u intimnim trenucima.
Nije fora da otkrijem. Neka i dalje maštaju o tome... Sa druge strane, o seksu nikada javno nisam „duboko“ pričala, pre svega zbog svojih roditelja, koje bi to sigurno pogodilo. Karijeru nikada nisam gradila na skandalima i intrigantnim izjavama, pa nema ni sada potrebe za time.
Zašto te šest godina nije bilo u „Grandu“?
Sale je divan čovek koji je u meni prepoznao kvalitet. Kad god se sretnemo, izljubim ga ko rođenog brata. Zahvalna sam mu što ima poverenja u mene i što u njegovoj izdavačkoj kući imam sjajan tretman. Problem između nas je napravio moj bivši menadžer, koji mu je ostao dužan 10.000 evra. Kada sam prekinula saradnju s njim, pokušavao je da me uništi na sve moguće načine. Neću posustati u borbi, jer izdržavam celu porodicu. Za mene nema predaha, iako estradu mrzim i prezirem iz dna duše. Ponekad bih više volela da sam daktilografkinja ili čistačica, samo da ne gledam i ne čujem šta se sve tu dešava. Hiljadu puta sam umela da zaplačem zbog laži, neistina i podmetanja.
U više navrata si spektakularno najavljivala svoj solistički koncert u rodnoj Tuzli, koji još nije održan.
Sve je bilo isplanirano i pripremljeno, a onda su se neplanirano desile te dve operacije slepog creva, koje su me fizički potpuno izbacile iz forme. Uz to, još uvek jurim jake sponzore, bez čije je finansijske podrške nemoguće napraviti koncert na svetskom nivou, što mi je cilj. Čim se sve kockice sklope, održaću koncert za pamćenje, kakav moji sugrađani nisu videli na našem tlu. Nisam opterećena koliko ću ljudi sakupiti, koliko time da sve bude na najvišem nivou, jer je publika, koja je punih deset godina uz mene, to definitivno zaslužila.
Budući da ne kriješ da dobro zarađuješ, ne treba da čudi što si nedavno u jednoj zgradi kupila čak tri stana.
Da, kupila sam tri stana, a moj brat četvrti, tako da smo sada u Tuzli svi na okupu. Ne trošim novac na gluposti, jer mi je cilj da iza sebe nešto ostavim, a nekretnine će uvek imati vrednost. Na kraju krajeva, sada mogu mirno da spavam ne strepeći da li će me komšija probudi nekom lupnjavom ili dernjavom. Kada si javna ličnost svi te špijuniraju, prate kad odeš, kad se vratiš u stan... Meni to ne treba. Ako već mogu sebi da priuštim miran i lagodan život, zašto bi to nekome smetalo.
PROBALA SAM KOKAIN!
Za kratko vreme si imala dva kritična napada slepog creva. Kako ti je sada?
Odlično! Imam čak dva, tri kilograma viška, pa sam na dijeti. Problem mi je da skinem stomak posle operacije, ali sam genetski vitka i uvek sam imala pločice, iako nikad nisam vežbala. Kada mi je pozlilo u Belgiji, bukvalno me je deset sekundi delilo od smrti i, da me odmah nisu „otvorili“, sada ne bih bila među živima. Uredniku lista koji je objavio da sam sve to izmislila poručujem da ću mu uskoro zatvoriti novine i da ću sudskim putem tražiti astronomsku odštetu za uvredu i klevetu. I ne samo ja, već i veliki broj mojih kolega. Kada je o takvim stvarima reč, moramo biti ujedinjeni.
Neki mediji su objavili da ti je zapravo pozlilo, jer si se predozirala narkoticima.
Ma ubijam se drogom, evo ne znam više gde udaram (smeh)... Nije mi jasno zbog čega je priča o drogi još uvek tabu? Ko god ti kaže da nije nikad probao, znaj da te laže. Kolege koje pričaju protiv toga, pa čak i neki političari - svi lažu i svi je konzumiraju. Jednom sam otkrila da sam probala travu i kokain i oni se uhvatili toga kao da je Selma najveći narkoman na planeti. Probati drogu i koristiti je - to su dve različite stvari. To je sada iza mene i ne ponovilo se nikad više. Nemam šta da krijem i neka me ostave na miru s takvim pričama.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 3:43 pm

“NE ŽELIM DA BUDEM S JOKSIMOVIĆEM U KARANTINU!”


“Svakodnevno sam na raznim probama, i zasad, hvala bogu, sve teče po planu. U Srbiji se obično sve radi u poslednjem trenutku, a mi smo, evo, i pre vremena obavili najveći deo posla i svi smo veoma zadovoljni”, otkriva Jovana.
• Jesu li počele probe u “Areni”?
Željko i ja još nismo ušli u “Arenu”, ali ćemo to učiniti posle 9. maja, kada ističe rok za realizaciju najvećeg dela scene. Od ljudi koji su svakodnevno tamo čula sam da je scenografija već sada fenomenalna, a kada se upale svetla, unutrašnjost hale se pretvara u svojevrsan “spejsšatl”. Zahvaljujući takozvanim led ekranima izgled scene će se menjati. U planu su za svako veče različite teme - grad, reka i ušće. Ne sumnjam da će vizuelni momenat biti na najvišem nivou.
Zar je moguće da te znatiželja nije naterala da već zaviriš u “Arenu”?
Iskreno - ne. Kad pomislim da ću tamo od jutra do mraka biti zatočena dve nedelje, nešto mi se i ne žuri (smeh)...
Priča se da samo oko Željka i tebe brine tim od stotinak ljudi.
Svašta se priča... Željko i ja se obično viđamo nasamo. Postoji čovek koji je koordinator naših časova scenskog pokreta, on najviše radi sa nama, i to je sve. Zasad oko nas nema mnogo ljudi, ali biće ih sigurno kad krenu velike probe koje će uključiti i stiliste, šminkere, frizere... Takođe, neko će morati da koordinira i između nas i stranaca, tačnije njihovih želja i naših mogućnosti.
Kandidati za “Evropsko lice” su igrali, pevali... Hoćete li i Željko i ti imati dodatne aktivnosti na sceni?
Ne, ove godine je drugačiji koncept festivala. Željko Joksimović je u našoj zemlji velika zvezda i zna se da odlično peva, pa nema potrebe to forsirati na samoj “Evroviziji”. Ipak, daleko od toga da nemam zahtevan scenario, naprotiv, veoma je neobičan, dinamičan...
Jesi li zadovoljna odabirom para koji će izveštavati iz “bekstejdža”?
U Srbiji su svi voditelji na isti kalup, pa su pobednici i uopšte finalisti “Evropskog lica” pravo osveženje. Znaju da naprave atmosferu, što je veoma važno za “grin rum”, jer je izveštavanje odatle zapravo “paljenje vatre” i dizanje tenzije u iščekivanju glasova.
Nije malo onih koji misle da je Marija Šerifović trebalo da vodi ovogodišnji “Evrosong”.
Ne slažem se s tim. Kao neko ko je prošle godine trijumfovao u Helsinkiju i ko je “Evroviziju” doveo u Beograd, Marija treba da otvori finalno veče i tako zadrži status najsjajnije zvezde čitave manifestacije. Budući da je poznat evrovizijskoj publici, Željko Joksimović je bio idealan izbor. On je svojevremeno s “Lanetom” osvojio drugo mesto, a u Grčkoj je “Evroviziju” vodio Sakis Ruvas koji je bio bio treći.
Šuška se da Željko ne govori baš najsjajajnije engleski jezik. Kakvo je tvoje iskustvo iz prve ruke?
Koliko ja znam, on se odlično snalazi. Svakodnevno iščitavamo scenario, a nedavno smo imali i sastank sa stranom delegacijom, i mislim da su to priče bez osnova. Ako ga i nije znao ranije, u poslednje vreme ga je, rekla bih, savladao.
Mišljenja ljudi o Joksimoviću, a prvenstveno o njegovom karakteru, podeljena su. Kako si ga ti doživela?
Željko i ja smo se ranije znali samo iz viđenja. Adrianu poznajem, nekada smo zajedno radile na “BK Telekomu”, ali ne i njega. Za ovo kratko vreme koliko se intenzivno viđamo, rekla bih da je duhovit, prijatan i da posao obavlja profesionalno. Nije težak za saradnju i nadobudan kako se priča. Na kraju krajeva, nas dvoje delimo zajednički cilj, a to je da naš deo posla odradimo perfektno.
Nekoliko novina je objavilo da je Adriana ljubomorna što ste Željko i ti po čitav dan zajedno, pa dolazi na probe da ga kontroliše.
Adrianu sam srela samo jednom, pre tri nedelje, kad sam sa Željkom išla u restoran. Posle toga se više nismo sretale.
Da si bila u prilici da sama odabereš partnera za “Evroviziju”, ko bi to bio? Možda Srđan Predojević?
Ma, nisam se nadala ni da ću ja biti izbor, a kamoli da sam razmišljala ko bi mi bio partner. Generalno, Željko je dobar izbor. Što se Srđana tiče, dovoljno je što ga gledam svakog jutra, samo mi još u “Areni” fali (smeh)...
Hoćeš li se posle “Evrosonga” vratiti Jutarnjem programu, ili će to biti prekretnica u karijeri?
Ne mislim da život posle “Evrovizije” mora drastično da mi se promeni. Iskreno, ne priželjkujem autorsku emisiju. Volela bih da se vratim u Jutarnji program, jer mi daje još mnogo prostora za napredovanje i profesionalnu nadgradnju.
Priča se da ćete Željko i ti neposredno pred “Evroviziju” ući u svojevrstan karantin. Kako li će tek tada Čortanova reagovati...
I ja sam to čula, ali ću se boriti da se to ne desi. Bavila sam se rukometom i kad mi neko pomene karantin, odmah se unervozim! Cilj je da se opsutiš, ali kod mene izaziva kontraefekat. To nije dobro rešenje za mene.
Hoće li u publici zaista biti slavni kreator Žan-Pol Gotje?
Da, a on mi kreira i jednu haljinu, tako da smo u kontaktu već nekoliko meseci. Ne znam da li će biti još poznatih gostiju, ali znate kakvi su stranci, mnogi odluče tek u poslednjem trenutku da dođu, pa se možda pojavi i neka holivudska faca.
Imaš li od silnih obaveza vremena za privatni život? Valjda ti veza neće zapasti u krizu.
Bez obzira na to što imam mnogo posla, dečko mi je na prvom mestu, a tek onda “Evrovizija”. Činjenica je da se ređe viđamo, ali Aleksandar je moja velika podrška i od početka je verovao u mene. Još pre godinu dana mi je rekao da ću ja voditi “Evroviziju”.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 10:32 pm

Neki komentar?
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
step_up_girl
Mega clan
Mega clan
step_up_girl


Broj poruka : 3157
Godina : 30
Lokacija : Sa Cristianom Ronaldom swugdje
Datum upisa : 30.04.2008

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeSre Maj 28, 2008 11:54 am

meni se owaj casopis gadi...
zuta stampa...
nishta istinito
Nazad na vrh Ići dole
LittlePinkCat
Mega clan
Mega clan
LittlePinkCat


Ženski Broj poruka : 3012
Lokacija : Na ljetovanju sa Johnom Cenom xD
Datum upisa : 15.04.2008

Character sheet
buble trouble: 3

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeSre Maj 28, 2008 2:26 pm

Girlicious ::
meni se owaj casopis gadi...
zuta stampa...
nishta istinito
Nazad na vrh Ići dole
http://wwedivas.niceboard.net
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeSre Maj 28, 2008 5:56 pm

A OD TANJE... DEVIZE!









Samo nekoliko sati pre nezapamćenog nevremena koje se obrušilo na Beograd, Peđa „Blizanac“ se devojci Ani zakleo na doživotnu vernost. Venčanju u Crkvi svetog Save, tik pored Hrama prisustvovali su samo najbliži prijatelji i članovi porodica mladenaca, a kasnije su im se na slavlju u restoranu “Milošev konak” pridružile brojne estradne ličnosti. Među prvima su u Topčider stigli Željko Šašić, Steva Anđelković, verenici Ana Kokić i Nikola Rađen... Pevačica je širokom haljinom boje jorgovana pokušala da kamuflira dva, tri kilograma viška, međutim, sudeći po uzdasima jačeg pola koje je izmamilo njeno bujno poprsje, nova kilaža ima i svojih prednosti. Umesto kabaste bele tehnike, slika, lampi ili drugog pokućstva, Tanja Savić je mladencima poklonila beli koverat sa „deviznom donacijom“.
Inače, i Peđin brat Nenad sitno broji momačke dane, jer mu je devojka ostala u drugom stanju i svadbu su zakazali već za dva meseca
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeSre Maj 28, 2008 5:58 pm

DIMA BILAN U VEZI S RUSKOM MANEKENKOM ELENOM KULECKOM!









Čim je stigao u Beograd, atraktivni pevač je podigao veliku prašinu, koja se izgleda neće slegnuti sve dok ga ne napusti. Ne samo što je glavni favorit, Dima je najpoželjniji macan prestižnog evropskog festivala lakih nota, pa samim tim i česta meta "žute štampe".
Poslednji u nizu tračeva objavljenih o Bilanu kaže da je od dana dolaska u srpsku prestonicu kroz pevačevu hotelsku sobu prodefilovalo devetnaest devojaka iz eskort-agencija! U istom tekstu konstatovano je i da "sve što je lepo kratko traje", jer je nestašnom Dimi od nedelje strogo zabranjen seks, a ograničena mu je i sloboda kretanja, usled čega hotel “Hajat” napušta samo kada odlazi na probe i odabrane prijeme.
“Nema ni govora o devojkama iz eskort-agencija i bahanalijama. Štaviše, Dima je u Beogradu sa svojom devojkom, koja mu je velika, ako ne i najveća, podrška”, navodi Saša, pevačev menadžer za odnose s javnošću.
Na veliku žalost svih obožavateljki seksepilnog Bilana, u Beogradu mu se pre nekoliko dana zaista pridružila devojka Elena Kulecka, jedna od vodećih ruskih manekenki, članica čuvene njujorške agencije “IMG models”, s trenutnim angažmanom u Parizu. Kako saznajemo, dvadesetpetogodišnja muza prestižnog “Loreala”, “Roleksa” i “Nine Riči” i cica s naslovnice martovskog broja ruskog “Maksima”, već nekoliko godina sa Dimom održava veoma ozbiljnu vezu. Pošto ih razdvajaju poslovne obaveze i to što ona trenutno živi u "gradu svetlosti", svaki slobodan trenutak koriste da budu zajedno i provode se na romantičnim putovanjima širom planete. Neposredno pre Beograda, boravili su nedelju dana na Azurnoj obali, jednoj od omiljenih destinacija svetskog džet-seta.
Otkako su u našem glavnom gradu, Dima i njegova draga su se u javnosti prvi put zajedno pojavili tek na svečanom koktelu koji je u ponedeljak, u čast "Evrosonga", na Belom dvoru upriličila kraljevska porodica Karađorđević. Bilan se nije odvajao od devojke, a nisu se libili da nežnost razmenjuju pred svima, privlačeći tako pažnju uglavnom uštogljenih zvanica.
GOLIŠAVI ZAJEDNO U SPOTU
Pre dve godine, u vreme kada je promovisao album "Time-River", Dima je snimio provokativan spot "It was love" u kojem se pojavljuje Elena Kulecka. U stvari, ne samo da se pojavljuje nego je u kadrovima ona zastupljena više od Bilana. Golišavi akteri i seksi scene daju neverovatan erotski naboj ovom video-ostvarenju, što je među konzervativnim Rusima izazvalo velike polemike. Ispostavilo se da je to ipak bio odličan marketinški potez, jer je Dima postao još popularniji kod armije obožavateljki. Posle ovoga nastavio je da jaše na tom talasu, pa je snimio ceo set fotografija koje su na samoj ivici pornografije.
sadddddd

Casopis  Svet 210
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeSre Maj 28, 2008 5:58 pm

GOGA OSTA BEZ MLADEŽA!









Po povratku iz sunčanog Majamija, Goga Sekulić je posetila estetskog hirurga dr Marjana Novakovića, čvrsto rešena da se oslobodi mladeža na licu, koji je do juče bio njen zaštitni znak. Posle kraće intervencije, više neprijatne nego bolne, popularna folkerka je s nekoliko flastera na licu, ali sa osmehom, napustila ordinaciju. Kako kaže, prezadovoljna je učinjenim i jedva čeka da joj uklone konce, da ranice zarastu, te da s novim albumom (i bez mladeža na licu) krene u novo osvajanje vrha estradne lestvice.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeSre Maj 28, 2008 5:58 pm

LUKAS U NOVOJ VEZI VRANIĆEVA SE VRATILA POLITIČARU









Kako su oboje ekstremno temperamentni, harmonična i nežna veza je veoma brzo prerasla u buran odnos začinjen ljubomorom, sve učestalijim nesporazumima, svađama, trzavicama... Upućeni tvrde da im je najteže padala razdvojenost zbog nastupa, pa su u takvim trenucima jedno drugom priređivali ljubomorne scene, koje su obično završavale verbalnim okršajima nezapamćenih razmera. Danijela je, kažu, prednjačila u tome. Doduše, nije da nije bilo razloga. Iako su znale da je u vezi, Acu su stare poznanice danonoćno zatrpavale porukama, što je Vranićevu dovodilo do nervnog sloma.
“Danijela i Aca nisu izbegavali čak ni svađe na javnom mestu. Jednom su se naočigled osoblja i gostiju pokačili u 'Miloševom konaku'. Lukas joj je saopštio da raskidaju, zbog čega je besno napustila restoran. Međutim, već sledećeg dana su bili zajedno kao da se ništa nije desilo”, tvrdi insajder “Sveta”, koji se našao na licu mesta.
Ipak, pre mesec dana, posle poslednje u nizu burnih svađa, kontroverzni par je definitivno stavio tačku na svoju romansu. Po svoj prilici povređena, Danijela je, tipično ženski, odlučila da udari Lukasu na sujetu i napravi ga ljubomornim kao nikada pre. Prihvatila je poziv svog bivšeg dečka Dragana Jovanovića, koga je, podsećamo, ostavila zbog Ace, da peva na slavlju Opštine Topola, čiji je on predsednik. I ne samo to, nakon terevenke je ostala na konaku kod svog sterog-novog dečka, što je, navodno, potpirilo stari plam.
“Ne sećam se ničega... Vreme je učinilo svoje, zaborav takođe. Ne znam šta bih vam rekao o tome”, lukavo će Lukas. “Poslednjih nedelja čitam svakojake gluposti - čuj, zbog Danijele sam stopirao izlazak albuma?! Gluposti! Sa Sašom Popovićem sam odavno dogovorio da se CD pojavi posle izbora. Znate, nisam želeo da zbunjujem narod, jer bi mene izabrali za predsednika. Šalu na stranu, nema sumnje da bi Danijelin i moj duet bio veliki hit, ali šta da se radi... devojka je napravila grešku u koracima. Nema ništa od dueta. Zapravo, biće dueta ali sa...”, zagonetno završava folker.
Ni Aca za ove četiri nedelje nije gubio vreme, pa je, kako saznajemo, ubrzo posle raskida s “kraljicom klubova” našao novu devojku, s kojom je odnedavno počeo da se pojavljuje i na javnim mestima.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeSre Maj 28, 2008 5:59 pm

“VELIKA LJUBAV JE PRERASLA U VELIKO MUČENJE!”









Kako smo pisali u prošlom broju, najintrigantnija učesnica treće sezone “Zvezda Granda” ostavila je dečka nakon što su se, po ko zna koji put, verbalno (a umalo i fizički) sukobili na javnom mestu. Kako su sočne uvrede, kojima je pred nekoliko stotina radoznalih gostiju čačanskog kluba “Baš bašta” čašćavao svoju dragu, pretile da prerastu u udarce, reagovalo je obezbeđenje, pa je Radin dečko završio u Urgentnom centru s polomljenim nosom.
“Nemam snage da pričam o toj večeri, shvatite me... Darko i ja smo raskinuli pre nekoliko nedelja, rane su sveže i još uvek užasno bole. Ne osećam se dobro”, vidno potresena počinje Rada priču o svom emotivnom životu.
Da li je ljubomora zaista bila uzrok vaših, sve učestalijih sukoba?
U situaciji u kojoj smo se Darko i ja našli, uprkos svim naporima, vezu je bilo zaista teško održati. Nas dvoje smo do “Zvezda Granda” po čitav dan bili zajedno, a onda, odjednom, ja više nisam imala vremena za njega. Ljubomora se javila kao logična posledica novih okolnosti, moj život se preko noći potpuno promenio. Uprkos snažnoj ljubavi, javili su se nesigurnost i nepoverenje, koji su i doveli do raskida. Naš odnos je poslednjih meseci prerastao u pravo mučenje.
Kažu da se Darko nije libio ni od fizičkih obračuna s tobom.
To nije istina. Nakon vašeg teksta o našoj svađi u Čačku, jedne dnevne novine su se nadovezale na priču “bonus informacijama”. Zamislite kako je mom ocu bilo kad je pročitao da me je Darko pretukao! Kakav god da je, nikada nije digao ruku na mene.
Naš novinar je bio svedok vaše žučne rasprave na snimanju emisije “Grand šou”, kada je čak i tvoj producent Žika morao da reaguje i udalji Darka sa snimanja.
Ne bih to nazvala žučnom svađom, pre najobičnijom raspravom.
Zbog čega ste se najčešće sukobljavali?
Iskreno, nas dvoje nikada nismo imali konkretan problem. Uglavnom su to bile sitne čarke. Da se ne lažemo, ne znam nijedan par, koji se, s vremena na vreme, ne zakači oko neke bezvezne, banalne stvari. Opet ponavljam, donekle razumem Darka. Evo, trenutno imam toliko obaveza da već drugu nedelju zaredom ne stižem da odem kod svojih. Srce me boli kad mi od oca stigne SMS da mu nedostajem, kad me pita kad ću doći... Veoma sam emotivna i nostalgična, iako možda ne delujem tako. Darka sam mnogo volela, a kad nekog voliš, imaš potrebu da ga viđaš svakodnevno. Međutim, obaveze su mi to sve manje dozvoljavale, pa sam sve češće osećala nervozu i nemoć. Odjednom, to mi je postala svakodnevica i raskid je bio neminovan. Kako smo imali sve manje vremena jedno za drugo, udaljili smo se i ohladili.
Čini se da vam je veza nekoliko meseci bila na staklenim nogama?
Da, poslednjih meseci je bilo toplo-hladno.
Zašto si krila dečka?
Ne bih rekla da sam ga krila. Čim sam postala popularna, priznala sam da sam u vezi, ali nisam osećala potrebu da s publikom delim intimne detalje. Razlikujem se od onih javnih ličnosti koje organizuju slikanje sa dečkom, ekskluzivno otkrivaju pikanterije svog života i daju "ljubavne ispovesti"... S druge strane, ni Darko nije želeo da se eksponira.
Postoji li mogućnost da se pomirite?
Mislim da ne postoji. Mada, ko zna... Totalno sam sluđena, u glavi mi je opšta konfuzija. Nisam načisto sa emocijama - pomešani su ljubav, bes, bol... Ma, prava španska serija! Postavi mi ovo pitanje za tri, četiri meseca, kada se sve slegne, kad budem hladne glave. U ovom trenutku mislim da od pomirenja nema ništa.
Šta je s pričom da si u paralelnoj vezi s kolegom Milanom Stankovićem?
...(smeh) To uopšte ne bih komentarisala - nepojmljivo je i neverovatno!
Svedoci tvrde da ste se na jednom nastupu čak i ljubili?
Da, ljubili smo se na bini (smeh)... Milan i ja smo veoma bliski prijatelji, slobodno mogu reći najbolji, pa je, pretpostavljam, neko iz tog našeg prisnog, podvlačim prijateljskog, odnosa izveo pogrešan zaključak.
Kome plačeš na ramenu nakon raskida?
Frizerki i prijateljici Bucki. Ona mi je veliki oslonac u kriznim situacijama. Od prošlog leta do danas prešle smo put od klasičnih saradnica do veoma bliskih prijateljica. Hvala joj što je uz mene bila u veoma teškim, kritičnim situacijama.
Kako zamišljaš idealnu vezu?
Uzajamno i bezrezervno razumevanje postulat je svake stabilne veze i meni je mnogo bitnije od same ljubavi. Sve ostalo je u drugom planu, može se promeniti, nadograditi... Materijalista nikada nisam bila, pa mi ništa ne znači finansijsko stanje partnera. Čak i ako on nije situiran, trudićemo se da zajedničkim snagama obezbedimo pristojan zajednički život. Ukratko, idealnu vezu zamišljam kao jedan lep, nežan i rasterećen odnos dvoje ljudi.
Kakvog muškarca priželjkuješ pored sebe?
Zvuči kao fraza, ali fizički izgled mi je zaista najmanje važan. Istini za volju, ne bi bilo loše da je partner viši od mene, jer sam ja visoka, a volim da nosim i štikle, pa da ne izgledamo smešno kao par. Ne privlače me dosadni i usporeni muškarci. Dečko iz mojih snova mora da ima dobru dušu, da bude duhovit, da uvek pronađe način da me nasmeje... Ipak, najvažnije je da mi veruje, da ne bude sumnjičav i, naravno, da me voli.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeSre Maj 28, 2008 5:59 pm

“ZBOG ERE OJDANIĆA SRAMOTA ME JE ŠTO SAM PEVAČ!”









Neočekivano je bilo i interesovanje medija za Rokvića juniora, pre svega tabloida, koji su ga za svega nekoliko meseci ovenčali titulom velikog zavodnika. Dve godine po objavljivanju debi albuma, u prodaji će se za koji dan pojaviti Nikolin nov CD, sa baladom “Prećuti me”, koju mu je napisala, a navodno i posvetila, bivša devojka Kaja.
“Sećam se da smo bili na ručku kada mi je Kaja otpevala pomenutu pesmu. Odlepio sam. Rekao sam joj da je nikom ne daje, i da je čuva za mene. Eto, posle godinu i po dana, pesma će napokon biti objavljena”, objašnjava Nikola.
Čini se da si se posle mnogobrojnih avantura, što s poznatim, što s nepoznatim devojkama, napokon smirio pored devojke Une. Kako joj je pošlo za rukom da te “ukroti”?
Šta da ti kažem, jednostavno smo se prepoznali, našli... Zajedno smo već tri meseca i mnogo nam je lepo. Una je prva devojka koja ima razumevanja za posao kojim se bavim, za sve ono i lepo i ružno što donosi. Najkonkretnije rečeno – Una je prva devojka koja nije ljubomorna!
Ciljaš li to na tvoju bivšu devojku Miu, ćerku Glorije Pavković?
Mislim na sve svoje bivše devojke, pa i na Miu. Inače, ne bih da pričam o stvarima koje su deo moje prošlosti. Šta je bilo - bilo je i nema svrhe reanimirati nešto što je odavno umrlo. S Miom već dugo nisam u kontaktu...
Priča se da si svoju porodicu oduševio novom izabranicom. Čime ih je osvojila?
Iskreno, da li će se devojka s kojom se zabavljam svideti mojima ili ne, sasvim mi je svejedno. Partnerku biram za sebe, a ne za njih. Tačno je da im se Una dopada, da su je lepo prihvatili... Ipak, i da nije tako, naš odnos se ne bi promenio.
Una je starija od tebe tri godine. Uopšte, privlače li te mlađe ili starije devojke?
Oduvek su me privlačile starije, jer su zrelije, iskusnije, znaju šta hoće... Mada, priznaćete, razlika od tri godine i nije neka.
Koliko godina je imala najstarija žena s kojom si bio?
Uh, gde me nađe. Ček da razmislim... Najstarija mi je bežala za dvanaest godina.
Kako si se upoznao sa Unom?
Povezao nas je zajednički prijatelj, inače njen kolega iz banke. Prvi susret je upriličen u jednom restoranu. Nakon toga sam od druga uzeo njen broj telefona, pa sam je zvao, jurio i znaš već kako to ide... Na sreću, uspeo sam da je uhvatim (smeh)... Pomučio sam se da je osvojim jer je o meni imala sliku kakvu su stvorili mediji.
Čime te je oborila s nogu?
Privukla me je fizičkim izgledom. Međutim, iz priče koja je usledila, zaljubio sam se u njenu unutrašnju lepotu, duhovnost, intelekt... Dodatno mi je prijalo i to što se ne bavi javnim poslom, što nismo iz iste branše.
Ogadile su ti se koleginice?
Smeta mi što su opterećene slavom. Glavna preokupacija im je šta će ko reći i napisati o njima. Čudne su, nadmene, a ja ne volim kad neko po svaku cenu izigrava zvezdu. Uglavnom su najveće folirantkinje one koje nemaju kvalitet, pokriće... Takve mi idu na živce, ne mogu da ih podnesem.
Imaju li te “devojke sa estrade” svoja imena?
Svakako, ali biću džentlmen pa ih neću odati. Štaviše, estrada vrvi od takvih o kojima sam pričao.
U poslednje vreme tabloidi manje izveštavaju o tvojim ljubavnim podvizima, ali je nedavno ipak objavljeno da si zaveo direktorku “Pinka BiH” Lejlu Torlak. U više navrata ste zajedno i uslikani.
Ma, to je glupost. Bio sam na koncertu Halida Bešlića u “Zetri”, zvao sam Macu da mi se pridruži, ali on nije bio u Sarajevu, pa me je uputio na Lejlu. Rekao mi je da je veoma fina devojka i da će me dostojno ugostiti. Tako je i bilo, ona je zaista sjajna osoba, pa mi je društvo pravila i dan kasnije na mom nastupu. Tada su nas paparaci i "uhvatili", a kasnije je fotke pratila priča da smo zajedno. Prava istina je da smo samo prijatelji i da mi je Lejla veoma draga.
Aca Lukas se posle “Grand festivala” svojski obrušio na Daru Bubamaru. Kako komentarišeš to prepucavanje?
Ne znam šta da ti kažem. Mene nije pominjao.
Tebe je nazvao kolegom, a nju frižiderom.
Daru mnogo volim, cenim njen rad i, da nije tako, sigurno ne bih snimio duet sa njom. Zaista ne znam šta je uzrok njihovog konflikta. Sve što bih komentarisao tim povodom jeste da smatram da je Aca zasluženo pobedio.
A je l' Dara zaslužila javne uvrede?
Svakako da nije, prvenstveno jer je dama. Ne želim da budem pogrešno shvaćen, ali nikada se tako ne bih poneo prema ženskoj osobi, ma ko ona bila. Možda povedem Lukasa kod Dare na svadbu, pa ih pomirim (smeh)...
Reklo bi se da ni tebi, baš kao ni Dari, nije bilo svejedno zbog osrednjeg plasmana na “Grand festivalu”. Od vas dvoje se mnogo više očekivalo...
Neću kriti da me je loš plasman zaista pogodio. Očekivao sam mnogo, u čitavu priču sam ušao veoma siguran... Iskreno, nadao sam se jednom od prva tri mesta. Teši me činjenica da je vreme najpravedniji sudija i da će ono pokazati koja pesma koliko vredi. Po meni, hitovi će biti Džejova, Acina i Tanjina pesma. I naravno naša (smeh)...
Prvobitno je bilo u planu da duet snimiš sa Cecom Ražnatović, ipak, do saradnje nije došlo. Zašto, čini se da niste bliski kao ranije...
Otkud ti znaš da nećemo snimiti duet?! Jedine pevačice s kojima bih snimio duete jesu Ceca i Mira Škorić. Što se tiče mojih i Cecinih relacija ,one se nisu promenile.
Šta ćeš Dari pokloniti za svadbu?
Nisam još definitivno odlučio. Najverovatnije neko lepo ulje na platnu. Šta znam... Dara i Milan su divni ljudi. Njega znam odranije, posećivao sam ga u Parizu, mnogo pre nego što je počeo da se zabavlja sa Darom.
Kako si reagovao kada si saznao da ti se otac u Tržnom centru “Piramida” fizički obračunao sa Ivanom Gavrilovićem?
U prvi mah nisam verovao da se pobio. Inače, čuo sam da je Ivan bežao dvesta na sat (smeh)...
Slična situacija bi mogla da se ponovi i ako ti tata naleti na Eru Ojdanića. Šta misliš?
Ne bi me iznenadilo, mada ne znam da li bi ćale podigao ruku na starca. Na estradi postoji nekoliko tih, nazovimo ih, dvorskih luda, koji sve znaju osim da pevaju. S tim Erom, i njemu sličnima, sramota me je da budem u istoj emisiji, a kamoli nešto drugo. Bio sam zgrožen gledajući ga kako se ponaša u “Velikom Bratu”. Tu količinu nekulture i prostote odavno nisam video. Ajd' što je pljuvao mog oca, ali baš mi je bilo krivo kad je pričao ono za Dobrivoja Topalovića.
Šta je pričao?
Znaš ti dobro (smeh)...
Da mu je mali?
Da, to. Baš sam se potresao. Svi na estradi znaju koliko je Topalko dobar čovek. Ma, zbog tog Ere me je sramota što sam pevač!
Uskoro bi trebalo da propeva i tvoj mlađi brat Marko. Koji muzički pravac će on forsirati i koliko će se razlikovati od tebe?
Nas dvojica imamo totalno različite glasove - ja sam tenor, a on bariton - peva nisko, ima dublji, promukli glas, pa će mu pop pesme odlično leći.
Jeste li i karakterno različiti?
Da, on je agresivniji, impulsivniji. Kad smo se tukli kao klinci, znao je da me zavali iz sve snage, a meni je bilo žao da mu vratim pa sam uglavnom izvlačio deblji kraj, tj. dobijao batine.
Da li je i Marko “švaler” na oca i brata?
Pošto je lepši i od oca i od mene, trebalo bi da nas nadmaši na tom polju.
Održavaš li kontakte s Marinkovim vanbračnim sinom koji živi u Kanadi i koliko je vaš odnos zaista prisan, a koliko možda usiljen?
Sa četrnaest sam saznao da imam polubrata i tada sam ga i upoznao. On je za nas znao otkad smo se rodili. Čujemo se s vemena na vreme, ali se već dve godine nismo videli.
Nakon prvog albuma, počeo si da zarađuješ i više od svog oca, koji je skoro tri decenije na estradi. U šta si uložio stečeni novac?
U nov album sam uložio mnogo novca. Sve pesme potpisuju Marina i Braja. Zna se koliko koštaju njihove usluge...
Pa daj da izračunamo. Ako jedna pesma košta oko 8.000 evra, a ti ih imaš dvanaest na novom albumu...
Pa, dobro, za mene ne koštaju baš toliko.
Privilegovan si kod Marine i Braje?
Ako te baš zanima, Dari i meni je Marina poklonila pesmu “Prave ljubavi”, tako da se ne vrti sve oko novca. Nas dvoje smo i privatno jako dobri. Kad se već hvalim kako mi je album kvalitetan, pomenuću i to da su mi preteće vokale pevale devojke koje rade sa Džibonijem, u pesmama dominiraju živi instrumenti, postprodukcija je rađena u inostranstvu... Veoma mi je važno da sve bude maksimalno, da bude kvalitetno, pa na kraju krajeva i skupo. Mnoge moje kolege, iako imaju, žele da prođu što jeftinije, snimaju kojekakve budalaštine, a kad im album pukne, pitaju se u čemu je bio problem. Uvek me je nerviralo kad vidim da se na nečijem albumu nalazi osam pesama. To je nepoštovanje publike. Ponosan sam što ću ove godine svojim obožavaocima pokloniti dvanaest pesama, dvostruko više od nekih kolega.
Šta misliš o šaljivim pesmama, npr. o Goginim “Gaćicama”?
Grozim se takvih tekstova i glupost nalik toj nikada ne bih snimio.
Ulažeš li novac još u nešto, osim u pesme?
Naravno, nedavno smo kupili kuću na Košutnjaku, a ozbiljno razmišljamo i o kupovini muzičkog studija. Studiram muzičku produkciju, pa bih voleo da imam i mesto gde bih se bavio poslom za koji se školujem.
Hoćeš li napokon pazariti stan i odvojiti se od roditelja?
To će morati da pričeka. Ipak, nadam se da ću i to realizovati u drugom delu godine.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 1:46 pm

KOPAJ MIRO, KOPAJ!









Na istom snimanju na kojem je Dragana Katić pokazala krajnike, neprestano zevajući i uporno zaboravljajući da stavi ruku na usta, Mira Škorić je čačkala nos! Na sreću, po nozdrvama je brižljivo prebirala dok su kamere bile isključene, pa je kompromitujuće snimke zabeležio samo paparaco “Sveta”. Kada je postala svesna da se previše opustila, Mira je brže-bolje izvadila prst iz nosa, praveći se kao da se ništa nije dogodilo. Gde je denula “zlato”, ne znamo, ali ga nije bacila, valjda da ne ostavi dokaze...
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 1:46 pm

MINA VADI "DOTRAJALE" SILIKONE!









“Ne idem pod nož iz nekog svog hira, već iz zdravstvenih razloga. Koža mi je veoma elastična pa su mi grudi vremenom spale, otromboljile se, i to me užasno nervira. Pre nekoliko meseci, dok sam se tuširala, primetila sam da mi se poprsje primetno opustilo. Da se Igor pita, ne bi ništa dirao, ali ja sam veliki perfekcionista, koji želi da sve bude savršeno, da sve bude na svom mestu”, objašnjava Mina.
Prvi put Mina je grudi uvećala za 450 kubika što, izraženo konfekcijskim merama, znači jaku četvorku. Operacija je koštala 3.000 evra, a Kostićeva je zahtevala da joj silikoni budu ubačeni rezom oko bradavica. Tačno je da je ova metoda mnogo bolnija i da je oporavak sporiji, ali grudi u većini slučajeva ostaju “vrh” za čitav život. Doduše, ne i u Mininom slučaju, pretpostavlja se – zbog prevelike kubikaže.
“Preterala sam, znam. U odnosu na moju malenu konstituciju i tanak struk, grudi su mi prevelike. Na kraju krajeva, remont ‘pluća’ s vremena na vreme je sasvim normalna stvar. Još razmišljam da li da ih smanjim za jedan ili za dva broja. Premala sam za ovolike balone i ne pada mi na pamet da mi se za koju godinu desi isto, pa da ponovo moram pod nož”, žali se Kostićeva.
Kada se implantati postave ispod mlečne žlezde (odnosno ispod kože), nakon nekoliko godina pojavljuju se nabori grudi uzrokovani mreškanjem proteze, koju je teško sakriti, kao i nezadovoljavajući oblik i pozicija silikona. To se obično dešava nakon dojenja, drastičnih promena u težini ili kada grudi padnu nakon nekoliko godina. Ove situacije su česte, naraočito kada je, kao u Mininom slučaju, žena sitne građe i tanka. Ono što može biti problem kod zamene silikona ugrađenih ispod mlečnih žlezda jeste višak kože, kažu stručnjaci u ovoj oblasti. Naročito ako su silikonski implantati velike kubikaže, to jest teški, pa tokom godina istegnu kožu grudi. Minini silikoni su među najvećima – svaki po 450 kubika, što je ukupno blizu kilograma.
“Kada su grudi koje imaju implantate opuštene, postoje dve mogućnosti: žena se ostavi bez silikona da se koža grudi skupi u toku nekoliko meseci, pa se prilikom druge operacije ubace implantati pod mišić. Druga varijanta je suspenzija grudi, koja ostavlja vidljive ožiljke oko bradavica i jedan vertikalni ožiljak u donjoj polovini dojke”, objašnjava poznati prestonički hirurg.
Teško je poverovati da će Mina umanjiti grudi, koje su joj zaštitni znak, ali ipak, pevačica je na korak od toga, budući da je operaciju već zakazala.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 1:47 pm

ZASTRAŠUJUĆE, BIZARNO, BOLESNO...









. Ogrnut crnim plaštom i sa kosom u ruci, tako da podseća na junake horor filmova, popularni Piroman posmatra nas sa zastrašujućih fotografija koje prate njegov novi album „Kosači“. Vodeći se onom da je svaka reakcija bolja od ravnodušnosti, Boban je, čini se, rešio da svom kolegi Aci Lukasu, koji se nedavno, takođe za novi album, fotografisao u mrtvačkom kovčegu, pokaže kako se to radi šokantnije, bizarnije, bolesnije... Bilo kako bilo, u jednom je uspeo – o njemu ovih dana svi pričaju – od „običnih smrtnika“ do kolega. Efektan marketing, nema šta...
Nikola Rokvić
BOBAN PODSEĆA NA SMRT!
U prvi mah sam bio zbunjen. Mislio sam da je Boban snimio neki horror film, a onda sam shvatio da je to zapravo reklama za njegov novi album. Njemu svaka čast, ali ja se nikada ne bih tako fotografisao. Čovek podseća na smrt! Bilo kako bilo, Boban je postigao ono što je, pretpostavljam, i želeo – o njemu se priča.
Nemanja Stevanović
ZASTRAŠUJUĆE I SABLASNO!
Sa tehničke strane, fotografija je sjajna – podseća na reklamu za visokobudžetni holivudski film, „Gospodar prstenova“ recimo, ali što se ostalog tiče – zastrašujuće je i sablasno. Crni plašt i kosa simbolišu smrt, što je vrlo neprimereno kad se uzme u obzir da su tinejdžeri njegova najbrojnija publika. Možda ga je Lukas inspirisao da uradi ovako nešto, ali Aca to sebi može da dozvoli.
Kaja
ODLEPIO JE!
Sumanuto je da neko na naslovnicu CD-a na kojem, pretpostavljam, peva o ljubavi stavi jednu ovakvu fotografiju. Morbidno. Momak je potpuno odlepio! Gotivim ja Piromana, nas dvoje čak imamo i duet, ali što je mnogo – mnogo je.

Zorica Marković
MOŽE I GO DA SE SLIKA,
NEMA MU POMOĆI!
Činjenica je da je momak ubo jedan hit, ali šta god da uradi i kako god da se slika, ne može da me dotakne ni vizuelno ni pevački. Ne znam samo u kakvoj su povezanosti te fotke sa muzikom koju peva. Sve to me podseća na scene iz horor filmova. Ma može i go da se slika, potpuno sam indiferentna na njegov lik i delo.
Indy
NE ZNA ŠTA RADI!
Satanistička obeležja su poslednjih godina hit u svetu, pa što ne bi bila i kod nas. U prevodu – videla žaba da se konji potkivaju... Mislim da Boban uopšte nije razmišljao o poruci koju je poslao svojim novim fotografijama. Jedno je sigurno – pošlo mu je za rukom da skrene pažnju na sebe.
Goca Božinovska
ŠOKANTNO!
Svako bira način na koji će se boriti za svoju karijeru, na koji će skretati pažnju na sebe. Da nema odrasle ćerke, Boki bi se verovatno slikao go, a ovako je izabrao drugi, ali jednako šokantan način. U prvi mah ga nisam prepoznala, mislila sam da je reč o nekoj reklami za film, a ne o najavi za novi album.
Marko Bulat
IZGLEDA KAO TAJSON PRED MEČ!
Taman sam se ponadao da se na tržištu pojavila nova video-igra, kad ono moj kolega najavljuje album. Ne znam da li su fotke adekvatne, sačekaću da čujem pesmu, ali je krucijalno pitanje – po koga je smrt došla! Boban izgleda kao Tajson pred meč.
Nada Obrić
NE ODOBRAVAM EKSTREME!
Nisam videla fotografije, ali na osnovu vašeg opisa, rekla bih da su ekstremne, a sve što je ekstremno – ne odobravam. Svedoci smo toga da su ljudi spremni na sve ne bi li skrenuli pažnju na sebe, ali ne treba preterovati, jer se vrlo često može izazvati kontraefekat.
Selma Bajrami
MOŽDA ŽELI DA PRIDOBIJE
RAJU SA SELA!
Možda Boban novim fotkama želi da pridobije raju sa sela (smeh)... Rajević se igra s mačem, odnosno s kosom sa dve oštrice. Kuda ide ova estrada... Lukas se slikao u kovčegu, Piroman ovako... Šta je sledeće – kremiranje? Eto dobre ideje, možda se baš ja tako budem fotografisala za sledeći CD.
Milan Stanković
MORBIDNO!
Morbidno, morbidno, morbidno! Nadam se da Bobanove nove pesme nisu kao što su mu fotografije. Svidele mi se ili ne, ne mogu mu osporiti da je osmislio dobar marketing. Vidim, ceo grad je u njegovim bilbordima.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 1:47 pm

“MA KAKVA ANA NIKOLIĆ, MOJA GUZA JE VAN SVAKE KONKURENCIJE!”









Jednako zanimljiva postala je i medijima koji su brže-bolje zagrebali po njenoj prošlosti, otkrivši da joj je pristup na estradu omogućio biznismen Miša Radulović, bivši dečko i mecena Ane Nikolić.
“Da, mnogo je sličnosti između Ane i mene – isti nam je menadžer, slično se oblačimo, član mog benda je radio sa njom...”, priznaje Mia.
Zabavljaš se sa njenim bivšim dečkom...
To nisam rekla (smeh)...
Kako si počela, još ćeš mi reći da ne znaš ko je Miša Radulović.
Ne, neću. Poznajem Mišu preko nekih prijatelja, tačnije preko mog menadžera Pane. Upoznali smo se pre četiri godine. To je više neko površno poznanstvo. A što se priča tiče, reći ću samo da Mišu uopšte ne doživljavam kao muškarca.
A kao sponzora? Priča se da si objavila album zahvaljujući njegovoj finansijskoj injekciji od oko 100.000 evra...
Moja poznanstva su moje najveće bogatstvo. Razume se da je album bio skup, jer sam i ja skupa. Ovo je tek pet odsto od onoga što sam zacrtala da ostvarim. Bez lažne skromnosti, sebe vidim u samom vrhu folk scene, uz zvezde koje će uvek biti tu gde jesu, poput Cece, recimo. Iz Valjeva u Beograd nisam došla sa dva kofera. Veoma sam spremno zakoračila na estradu.
Oduvek si preferirala starije muškarce?
Nemam ništa protiv da muškarac bude malo stariji od devojke, u ovom slučaju mene. Sve je OK dok nije oženjen i dok ima ljubavi. Pa i ako godine počnu da ga odaju - botoks čini čuda (smeh)... Ne kaže se uzalud - on ume, ona može!
Pre će biti - bez starca nema udarca!
Može i tako (smeh)...
Koliko je imao najstariji muškarac s kojim si se zabavljala?
Nisam mu gledala ličnu kartu, ali ponavljam - godine mi nisu važne. Dok on ima sluha za posao kojim se bavim i dok u krevetu sve štima, problema nema. Iskrena da budem, mislim da se nikada neću udati. Nisam ja žena za jednog muškarca.
Pored toga što je poželjno da bude stariji od tebe, kakve još karakteristike muškarac mora da poseduje da bi te zaveo?
Ne znam ni sama... Nemam sliku idealnog muškarca, a to mi, iskrena da budem, u ovom trenutku i nije važno. Veliki sam karijerista i posao mi je trenutno daleko ispred ljubavi. Zato su me muškarci uglavnom i ostavljali - nisu mogli da se pomire sa činjenicom da mi nisu na prvom mestu. S poslednjim sam raskinula neposredno pred izlazak albuma. Inače, suština mog emotivnog života opevana je u pesmi “Kompromis”...
U toj pesmi kažeš: “Nikad nisam mogla da razumem zašto neko s nekim ostaje kad ima dokaz da taj drugi vara, što na kompromise pristaje”...
Da, bila sam prevarena mnogo puta, ali sam i ja varala, i to najčešće iz osvete. Muškarce definitivno to najviše boli, pa se zato time i služim.
Zašto te bojkotuju koleginice? Nijedna se nije pojavila na tvojoj promociji.
Novo sam ime na estradi i ne poznajem mnogo kolega, a nisam želela da zovem ljude s kojima nisam u prijateljskim odnosima. Svi koji su došli na moju promociju pre svega su moji prijatelji, pa tek onda kolege - Nikola Rokvić, Saša Matić, Daniel Đokić...
Bilo je tamo i neke ozbiljne gospode.
Da, to su ljudi koji su sponzorisali moj prvi spot.
A gde je bio sponzor albuma?
Opet ti s tom pričom.
Koga bi volela da vidiš na svojoj sledećoj promociji?
Ceca je moja omiljena pevačica i značilo bi mi da stekne pozitivno mišljenje o mom radu, a samim tim i da se pojavi na mojoj promociji. Žena zaista prelepo peva, ima očaravajuću boju glasa, perfektno izgleda iako je rodila dvoje dece...
O kojim kolegama nemaš lepo mišljenje?
Uopšte, zgražavaju me likovi koji su odavno pukli sa svojim karijerama i više ne znaju kako da skrenu pažnju na sebe, pa pljuju svoje, daleko uspešnije kolege. Primer za to je, recimo, Era Ojdanić. Čitam kako priča gluposti o Danijeli Vranić, a kladim se da je nikada nije ni upoznao. Nerviraju me i koleginice koje ne znaju da prikriju svoje nedostatke. Neću ih imenovati, prepoznaće se same.
Ana Nikolić ti je, reklo bi se, veliki uzor.
Cenim Anin rad i uspeh koji je postigla, ali mi ona zaista nije idol. Nemam nikakve veze s tom devojkom.
Osim što identično mešate.
Super mi je bilo to u prošlom “Svetu”. Anina guza je sjajna, ali moja je van svake konkurencije (smeh)...
A grudi?
I grudi su posebne.
Silikonske su?
Glupo je da negiram nešto što je očigledno. Pre godinu i po dana ugradila sam silikone, ali neću reći na kojoj klinici, jer mi ih klinika nije poklonila već su debelo plaćene.
Ko je finansirao operaciju?
Pa ja pobogu...
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
Sponsored content





Casopis  Svet Empty
PočaljiNaslov: Re: Casopis Svet   Casopis  Svet Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Casopis Svet
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bravo casopis
» Bravo girl casopis
» Svet fudbala
» Svet telenovela

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zabavni svet :: Sve :: Casopisi-
Skoči na: