Zabavni svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabavni svet

ZEZANCIJA ZAGARANTOVANA!REGUJ SE!
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 TV novele

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

TV  novele Empty
PočaljiNaslov: TV novele   TV  novele Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:32 pm

PROGONI EDUARDA SANTAMARINU!

Njegovi prijatelji tvrde da glumica ne bira sredstva da ga vrati, da svakodnevno zivka i moli bivšeg dečka da se još jednom sastanu i porazgovaraju

Suzana je zatražila od Santamarina da joj napravi dete, ako već ne želi da se venčaju
"Čula sam da Eduardo ima novu devojku i da je veoma zaljubljen. Želim mu svu sreću u životu", izjavila je Suzana demantujući glasine da je "odlepila" posle raskida
Suzanina majka, koja je insistirala je da se njena kćerka venča sa Eduardom, danima je plakala nakon njihovog raskida jer je verovala da su suđeni jedno drugom
Glumica Suzana Gonzales trenutno je najveći "džoker" meksičkih tabloida. Nakon što je raskinula sa Eduardom Santamarinom, svakog dana na udarnim stranama tabloida pojavljuje poneka vest o njenoj patnji ili njegovoj novoj ljubavi. Sve to veoma ljuti junakinju serije "Strast", koja u medijima želi da se pojavljuje kao glumačka zvezda, a ne kao akterka ljubavnog skandala.
"Ovo je zaista prevršilo svaku meru! Ponekad izgovorim više nego što bi trebalo, ali novinari zloupotrebljavaju moju iskrenost. Tačno je da smo Eduardo i ja raskinuli, ali nema ničega mutnog ili prljavog u tome. Ne volim da govorim o privatnom životu, ali takve stvari ne mogu da se sakriju. Niti sam ga ostavila zbog navodne preljube, niti je sa moje strane bilo neverstva. Naglašavam, nije se dogodilo ništa ružno što bih volela da sakrijem", izjavila je nedavno Suzana.


Poslednji izmenio *CRAZY GIRL* dana Ned Maj 11, 2008 3:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

TV  novele Empty
PočaljiNaslov: Re: TV novele   TV  novele Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:32 pm

Anahi je bila velika podrška Kalimbi kada mu je pre mesec dana iznenada preminuo otac

Poslednjih meseci sve češće izlaze zajedno, a iz klubova i diskoteka vraćaju se kući zagrljeni



Anahina romansa sa zavodnikom Haimeom Kamilom, Fernandom iz serije "Ružna Leti", bila je kratkog daha, a popularna glunica brzo se utešila u naručju pevača Kalimbe, koji je našoj javnosti poznatiji kao bivši dečko Kamile Sodi, Floresite iz serije "Nevina".
Ani i Kalimba viđeni su poslednjih nekoliko meseci nekoliko puta u ludom provodu po klubovima Meksiko Sitija, odakle su redovno kući odlazili zajedno. Naravno, po svom starom dobrom običaju, Anahi nipošto ne želi da prizna da je njihov odnos prešao granicu prijateljskog.


Poslednji izmenio *CRAZY GIRL* dana Ned Maj 11, 2008 3:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

TV  novele Empty
PočaljiNaslov: Re: TV novele   TV  novele Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:33 pm

Zaprosiću Heraldin!

Do ušiju sam zaljubljen u nju i želim da provedemo zajedno ostatak života



Heraldin je jedina žena koju sam uspeo da zavolim posle Marte Hulije



Gabrijel Soto, jedan od najpoželjnijih latino neženja, nedavno je obelodanio da je u emotivnoj vezi sa koleginicom Heraldin Bazan, koja je našoj publici poznatija kao Belinda iz serije "Valerija". Upoznali su se na setu serije "Bajo Las Riendas del Amor", ali varnice su sevnule tek pri kraju snimanja. Njihova veza traje već pola godine i postaje sve ozbiljnija.
"Heraldin je prelepa i predivna devojka u koju sam zaljubljen do ušiju! Zajedno smo nekoliko meseci i mnogo se volimo, ali nam ne polazi za rukom da se češće viđamo, jer sam ja u Meksiku, a ona trenutno snima telenovelu u Kolumbiji. Zaljubljen sam u nju i želim da provedemo ostatak života zajedno. Planiram da je uskoro zaprosim", kaže Gabrijel, koji trenutnosa Anom Lajevskom u Meksiku snima seriju "Malas companias"...
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

TV  novele Empty
PočaljiNaslov: Re: TV novele   TV  novele Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:34 pm

Neću da igram zloće!

U ovom trenutku uloga negativke za mene bila bi prevelika promena, a verujem da isto osećaju i moji obožavaoci

U poslednjih nekoliko godina odbila sam zaista mnogo uloga, ali prihvatila sam da glumim Kamilu u seriji "Poslednji srećan brak", jer je potpuno drugačija od svih likova koje sam dosad igrala

Između mene i mog muža sve savršeno funkcioniše



Iako retko daje intervjue, Koraima Tores uvek se rado odaziva na poziv da govori za TV Novele. Povod za novi susret sa popularnom glumicom jeste uloga u seriji čije se snimanje upravo završava, a iskoristili smo priliku da je priupitamo i o novostima iz njenog privatnog života. Naravno, odmah nam je kazala da je veoma ponosna na svog sina Manu Nikolasa:
" On je sjajan. Već je gotovo odrastao. U pubertetu je, ide u školu, šesti je razred... Pored toga, trenira košarku i pohađa časove francuskog. Za sada ne pokazuje želju da bude glumac poput svog tate Nikolasa i mene... Odlazio je nekoliko meseci u školu glume, ali mu je bilo dosadno, pa smo ga ispisali. Nedavno mi je rekao da, kad poraste, želi da bude advokat."
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

TV  novele Empty
PočaljiNaslov: Re: TV novele   TV  novele Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 3:37 pm

INTERVJU SARA MALDONADO AJMAR iz serije "Oluja"
Opijala sam se do besvesti!

U jednom periodu svog života pravila sam velike ludosti, a posledica svega toga bile su i moje obnažene fotografije koje su se pojavile u javnosti. Na sreću, odavno me je prošla ta faza

Nisam planirala da se udam, ali Bili me je zaprosio i nisam imala srca da ga odbijem

Svi glumci sa kojima sam snimala bili su moji momci

Plačem od muke kad nekog ne mogu da prebijem!



Glumicu Saru Maldonado upoznali smo kao Paulinu u seriji "Beštije", a odnedavno je gledamo u sapunici "Oluja", u kojoj tumači glavni ženski lik. Iako svaka njena uloga izaziva veliko interesovanje, javnost još više zanima Sarin privatni život. Krajem prošle godine udala se za producenta Bilija Rovsara, sa kojim se zabavljala svega šest meseci. "Nisam razmišljala o udaji. Mislila sam da sam još mlada i da bi trebalo da se posvetim karijeri. Međutim, Bili me je jednog dana zaprosio i rekao da želi da ostarimo zajedno. Nisam imala srca da ga odbijem", kaže lepa glumica o razlozima zbog kojih je stala na ludi kamen.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

TV  novele Empty
PočaljiNaslov: Re: TV novele   TV  novele Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 3:38 pm

INTERVJU FERNANDO KOLUNGA Rikardo iz serije "Strasti"
Pa šta ako sam gej?
Više ne želim da se ikome pravdam. I da volim muškarce, to je samo moja stvar
Novinari su od mog raskida sa Talijom napravili mega skandal, a jedina istina je da sam mnogo patio za njom

Karijeru sam počeo kao dubler Eduarda Janjeza

Još uvek tragam za devojkom koju ću odvesti pred oltar... Želim da moj brak traje dok nas smrt ne rastavi!



O Fernandu Kolungi, najpopularnijem i najbolje meksičkom glumcu koga smo gledali kao glavnog junaka mnogih telenovela (na TV Pink upravo se prikazuje serija "Strasti"), do sada smo retko pisali, a razlog za to jeste činjenica da ovaj zavodnik izbegava da komunicira sa novinarima, plašeći se da će "piskarala" previše kopati po njegovoj privatnosti. Fernando se, međutim, u međuvremenu malo oslobodio i nedavno je pristao da o otvoreno progovori o svemu što zanima pripadnike sedme sile. Za početak, otkrio je kako je započela njegova karijera: "Glumačku karijeru započeo sam tako što sam dobio ponudu da u Televisinoj seriji 'Slatki izazov' budem dubler Eduarda Janjeza".
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

TV  novele Empty
PočaljiNaslov: Re: TV novele   TV  novele Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 3:38 pm

EKSKLUZIVNO ERIK ELIJAS Nikolas iz serije "Oluja"
Godinama nemam devojku!

Bacio sam se u potragu za srodnom dušom, jer mi je očajnički potrebna ljubav

Nikada ne bih mogao da imam vezu sa obožavateljkom jer ona ne bi volela mene, već sliku koju je preko serija i medija stvorila o meni

Žena mojih snova mora da bude dobra osoba, zabavna, kreativna i vesela

Ako bih mogao da biram sa kim ću da snimam i koga ću da poljubim, to bi bila Dženifer Eniston



Biti zvezda nije nimalo lako, a to dokazuje i primer prezgodnog glumca Erika Elijasa, za kojim uzdišu milioni devojaka širom sveta. Ovaj lepotan mističnog pogleda tvrdi da mu upravo to što ga žene obožavaju predstavlja najveći problem u životu.
"Kada vas neko nekritički obožava, samo zato što vas je gledao kako glumite nešto što niste, to može da napravi veliki problem u životu. Upravo zato nikad ne bih mogao da imam vezu sa obožavateljkom... Između nas ne bi mogle da prorade prave emocije, jer ona neće voleti mene, već sliku koju je o meni stvorila preko serija i medija", objašnjava dvadesetsedmogodišnji Erik koji, kako tvrdi, već dugo nema devojku.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

TV  novele Empty
PočaljiNaslov: Re: TV novele   TV  novele Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 3:40 pm

EKSKLUZIVNO SALVADOR DEL SOLAR Eulalio iz serije "Ljubav na prodaju"
Glumim samo radi para!

Pretio mi je bankrot i zbog toga sam morao da se vratim sapunicama, iako ne volim da igram u takvim serijama

Ne želim da se moja porodica povlači po medijima, zato se Himena i ja retko pojavljujemo zajedno



Salvadora del Solara ovdašnja publika zavolela je kao zgodnog i arogantnog Andresa u popularnoj peruanskoj sapunici "Fiorela". Posle ove uloge glumac je napustio svet sapunica i posvetio se pozorištu i filmu. Međutim, pre nekoliko godina upao je u finansijsku krizu, pa je morao da se vrati telenovelama.
"Ne volim da igram u sapunicama, ali morao sam da se vratim starom poslu jer mi je pretio bankrot. Žalosno je to što od pozorišta i uloga na filmu ne može da se živi. Telenovele donose veliku zaradu i to je jedini razlog što prihvatam da igram u njima", kaže Salvador, koji trenutno snima seriju "Prevara".
Pre desetak godina oženio se Himenom Beljido, sa kojom ima osmogodišnju devojčicu Manuelu. Iako je u karijeri ostvario uloge koje su ga svrstale u grupu najtraženijih peruanskih glumaca, Salvador svojim najvećim uspehom smatra to što ima predivnu porodicu.
"Uz kćerku i ženu nikada nisam namrgođen. Kada smo zajedno, neprestano se smejemo i ne bih mogao da živim bez njih", priča Salvador i otkriva kako njegov posao utiče na porodicu: "Ponekad mi je zaista teško, pogotovo kada nisam u prilici da, zbog obaveza, gledam svoju kćerku dok se budi. Ona me, kad duže odsustvujem od kuće, kažnjava strogim pogledima i uopšte me ne konstatuje kad se vratim. Žena mi mnogo pomaže u tome da povratim Manuelinu ljubav i poverenje."
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

TV  novele Empty
PočaljiNaslov: Re: TV novele   TV  novele Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 10:33 pm

Neki komentar?
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
*$*La Choky*$*
Super clan
Super clan
*$*La Choky*$*


Ženski Broj poruka : 439
Godina : 31
Lokacija : con Ucker en mi corazon parasiempre
Datum upisa : 26.04.2008

TV  novele Empty
PočaljiNaslov: Re: TV novele   TV  novele Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 2:52 pm

!Sweet girl! ::
PROGONI EDUARDA SANTAMARINU!

Njegovi prijatelji tvrde da glumica ne bira sredstva da ga vrati, da svakodnevno zivka i moli bivšeg dečka da se još jednom sastanu i porazgovaraju

Suzana je zatražila od Santamarina da joj napravi dete, ako već ne želi da se venčaju
"Čula sam da Eduardo ima novu devojku i da je veoma zaljubljen. Želim mu svu sreću u životu", izjavila je Suzana demantujući glasine da je "odlepila" posle raskida
Suzanina majka, koja je insistirala je da se njena kćerka venča sa Eduardom, danima je plakala nakon njihovog raskida jer je verovala da su suđeni jedno drugom
Glumica Suzana Gonzales trenutno je najveći "džoker" meksičkih tabloida. Nakon što je raskinula sa Eduardom Santamarinom, svakog dana na udarnim stranama tabloida pojavljuje poneka vest o njenoj patnji ili njegovoj novoj ljubavi. Sve to veoma ljuti junakinju serije "Strast", koja u medijima želi da se pojavljuje kao glumačka zvezda, a ne kao akterka ljubavnog skandala.
"Ovo je zaista prevršilo svaku meru! Ponekad izgovorim više nego što bi trebalo, ali novinari zloupotrebljavaju moju iskrenost. Tačno je da smo Eduardo i ja raskinuli, ali nema ničega mutnog ili prljavog u tome. Ne volim da govorim o privatnom životu, ali takve stvari ne mogu da se sakriju. Niti sam ga ostavila zbog navodne preljube, niti je sa moje strane bilo neverstva. Naglašavam, nije se dogodilo ništa ružno što bih volela da sakrijem", izjavila je nedavno Suzana.
ovo ako je tacno ona je zesce jadna.....ali tv novele uzasno lazu....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uckersito-precioso.4umer.net
*The best damn thing*
Clan
Clan
*The best damn thing*


Ženski Broj poruka : 125
Godina : 28
Lokacija : sa avril na *The best damn koncertu*
Job/hobbies : DANCE
Datum upisa : 30.06.2008

TV  novele Empty
PočaljiNaslov: Re: TV novele   TV  novele Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 10:51 am

ne citam to sranje............

a ni mama mi neda da ga kupujem!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*$*La Choky*$*
Super clan
Super clan
*$*La Choky*$*


Ženski Broj poruka : 439
Godina : 31
Lokacija : con Ucker en mi corazon parasiempre
Datum upisa : 26.04.2008

TV  novele Empty
PočaljiNaslov: Re: TV novele   TV  novele Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 1:48 pm

sto ti neda da kupujes?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uckersito-precioso.4umer.net
*The best damn thing*
Clan
Clan
*The best damn thing*


Ženski Broj poruka : 125
Godina : 28
Lokacija : sa avril na *The best damn koncertu*
Job/hobbies : DANCE
Datum upisa : 30.06.2008

TV  novele Empty
PočaljiNaslov: Re: TV novele   TV  novele Icon_minitimePet Jul 18, 2008 8:59 pm

neda mi da gledam sapunice......!!!!!!!!! ne znam....pitajte nju..hehe!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TV  novele Empty
PočaljiNaslov: Re: TV novele   TV  novele Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
TV novele
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zabavni svet :: Sve :: Casopisi-
Skoči na: