Zabavni svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabavni svet

ZEZANCIJA ZAGARANTOVANA!REGUJ SE!
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Knjige......

Ići dole 
+5
D0d@*Ad0r@*P@ol0
KillerQueen
blondy_cruella
jekaaa
!Sweet girl!
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 10:32 pm

Citate li knjige?Koja knjiga vam je omiljena?Zasto?O cemu se radi u njoj?
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
jekaaa
Moderator
Moderator
jekaaa


Ženski Broj poruka : 586
Godina : 32
Datum upisa : 20.03.2008

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 10:42 pm

obožavam da čitam knige. omiljenu ne mogu baš da izdvojim, ali jedne od najboljih je Bogomdana domaćica Sofi Kinsele.
Nazad na vrh Ići dole
blondy_cruella
Clan
Clan
blondy_cruella


Broj poruka : 102
Godina : 30
Lokacija : Under his umbrella
Datum upisa : 08.06.2008

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 9:06 pm

Meni je swe Od Kinsele, posebno Kupoholicharka.
Ta zhena sooper pishe!!! popular
Nazad na vrh Ići dole
http://pokica.skyrock.com
KillerQueen
Clan
Clan
KillerQueen


Broj poruka : 134
Datum upisa : 17.06.2008

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 12:15 am

jako puno citam...Omiljene knjige su mi Grof Monte Kristo i Drruga Bolenova kci...Grof MOnte Krsito je klasik i svako mora da ga procita a Druga Bolenova kci je jedna od retkih novih istorijskih romana koji mi se dopadaju
Nazad na vrh Ići dole
D0d@*Ad0r@*P@ol0
Zlatni clan
Zlatni clan
D0d@*Ad0r@*P@ol0


Ženski Broj poruka : 208
Godina : 31
Lokacija : Van vasione :)
Job/hobbies : Blejanje
Humor : :D:D:D
Datum upisa : 17.06.2008

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 12:35 am

Volim da citam, naravno :))))
Omiljena knjiga mi je "Mali princ" (nemoj da sam cula da je neko rekao da je to decija knjiga! ;)) i "Beogradska Princeza", mada volim i "Hajduka", "Lovac u razi", "Pesma zvezda", "Ispovesti Dzordzije Nikolson", "Mi deca sa stanice Zoo"............
Nazad na vrh Ići dole
KillerQueen
Clan
Clan
KillerQueen


Broj poruka : 134
Datum upisa : 17.06.2008

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 12:36 am

Mali Princ je prelepa knjiga nama ju je nastavnica izbacila iz lektire jer kaze da se to cita u trecem razred(!!!!!)...uzas...ja sam je procitala zbog sebe
Nazad na vrh Ići dole
D0d@*Ad0r@*P@ol0
Zlatni clan
Zlatni clan
D0d@*Ad0r@*P@ol0


Ženski Broj poruka : 208
Godina : 31
Lokacija : Van vasione :)
Job/hobbies : Blejanje
Humor : :D:D:D
Datum upisa : 17.06.2008

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 12:43 am

Ta nastavnica je debilski debil!!!! "Mali princ" je knjiga koja je toliko iskrena i dopadljiva, sa toliko dubokih poruka da mi se cini da cu je otkriti u pravom smislu tek kasnije, kad odrastem skroz na skroz :D
Nazad na vrh Ići dole
KillerQueen
Clan
Clan
KillerQueen


Broj poruka : 134
Datum upisa : 17.06.2008

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 12:53 am

naravno...ja sam je prwi put citala kao mala devojcica i nista nisam razumela...sada kada sam je citala shvatila sam njenu dubinu
Nazad na vrh Ići dole
LittlePinkCat
Mega clan
Mega clan
LittlePinkCat


Ženski Broj poruka : 3012
Lokacija : Na ljetovanju sa Johnom Cenom xD
Datum upisa : 15.04.2008

Character sheet
buble trouble: 3

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimePet Jun 20, 2008 3:08 pm

Neko je gore rekao mali princ, fantasticna knjiga, procitala sam je nekih 5 puta i svaki put je drugacije razumjela..... Obozavam knjihu Umes li da cuvas tajnu od S. Kinsele... Onda magarece godine, lajanje za zvijezde, hajduk u beogradu, hajduk iz beograda, princezin dnevnik I II III IV, Tajni dnevnik Adrijana Mola, Bolno odrastanje Adrijana Mola, ISkrene Ispovsti Adrijana Mola, Dete zvano TO....... Ima tu jos mnogo knjiga
Nazad na vrh Ići dole
http://wwedivas.niceboard.net
D0d@*Ad0r@*P@ol0
Zlatni clan
Zlatni clan
D0d@*Ad0r@*P@ol0


Ženski Broj poruka : 208
Godina : 31
Lokacija : Van vasione :)
Job/hobbies : Blejanje
Humor : :D:D:D
Datum upisa : 17.06.2008

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimePet Jun 20, 2008 11:20 pm

LittlePinkCat ::
Neko je gore rekao mali princ, fantasticna knjiga, procitala sam je nekih 5 puta i svaki put je drugacije razumjela..... Obozavam knjihu Umes li da cuvas tajnu od S. Kinsele... Onda magarece godine, lajanje za zvijezde, hajduk u beogradu, hajduk iz beograda, princezin dnevnik I II III IV, Tajni dnevnik Adrijana Mola, Bolno odrastanje Adrijana Mola, ISkrene Ispovsti Adrijana Mola, Dete zvano TO....... Ima tu jos mnogo knjiga
Potpuno isto!
Ne znam kako sam ispustila te knjige?
Hajduka obozavam, Adrijana jos vise!!! Jao i "Kopao sam dubok znenac" i "Sve moje gluposti" Su extra knjige!
Nazad na vrh Ići dole
LittlePinkCat
Mega clan
Mega clan
LittlePinkCat


Ženski Broj poruka : 3012
Lokacija : Na ljetovanju sa Johnom Cenom xD
Datum upisa : 15.04.2008

Character sheet
buble trouble: 3

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 3:12 am

I zaboravila sam knjigu Dzejn Ejr buntovnica... Knjiga je odlicna, procitala sam je vise puta zato sto mi se jako dopala :)
Nazad na vrh Ići dole
http://wwedivas.niceboard.net
step_up_girl
Mega clan
Mega clan
step_up_girl


Broj poruka : 3157
Godina : 30
Lokacija : Sa Cristianom Ronaldom swugdje
Datum upisa : 30.04.2008

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 2:25 pm

"swe moje gluposti" je exttra knjiga... !
Nazad na vrh Ići dole
KillerQueen
Clan
Clan
KillerQueen


Broj poruka : 134
Datum upisa : 17.06.2008

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 3:08 pm

jao ja obozavam i Jane Eyer i Vilet i Orkanske visove koje ternurno citam...i volim sva od sestara Bronte...i Dzejn Ostin mi je jedna od omiljenijih pisaca...ma englesku obozavam
Nazad na vrh Ići dole
D0d@*Ad0r@*P@ol0
Zlatni clan
Zlatni clan
D0d@*Ad0r@*P@ol0


Ženski Broj poruka : 208
Godina : 31
Lokacija : Van vasione :)
Job/hobbies : Blejanje
Humor : :D:D:D
Datum upisa : 17.06.2008

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 3:40 pm

"Dzejn Ejr" je super!
"Orkanske visove" nijsam jos citala, ali planiram i to :D
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
Clan
Clan
*Joansie*


Ženski Broj poruka : 166
Godina : 30
Lokacija : Somewhere, over the rainbow...
Datum upisa : 27.06.2008

Character sheet
buble trouble: 3

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimePet Jun 27, 2008 8:06 pm

LittlePinkCat ::
Neko je gore rekao mali princ, fantasticna knjiga, procitala sam je nekih 5 puta i svaki put je drugacije razumjela..... Obozavam knjihu Umes li da cuvas tajnu od S. Kinsele... Onda magarece godine, lajanje za zvijezde, hajduk u beogradu, hajduk iz beograda, princezin dnevnik I II III IV, Tajni dnevnik Adrijana Mola, Bolno odrastanje Adrijana Mola, ISkrene Ispovsti Adrijana Mola, Dete zvano TO....... Ima tu jos mnogo knjiga
Obozavam te knjige!
Kao i D0d@*Ad0r@*P@ol0 i KillerQueen, moram da dodam "Džejn Ejr". "Orkanske visove" i ja planiram da pročitam.
Takođe, lično dodaje "Anu Karenjnu", koja je jedna sjajna knjiga o tadašnjem društvu i ljudskom moralu, kao i "Harija Potera", koji je za mene najbolja knjiga svih vremena. Ja prosto obožavam tu knjigu, svih sedam delova znam napamet i mogla bih stalno da je čitam...
Nazad na vrh Ići dole
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 3:09 pm

ja sam procitala ,,Zasto je Betoven prosuo paprikas?,, , ,,Nevidljivi Vili,, , ,,Lizalica iz Uagadugua,, i krenula sam da citam ,,Devojcice rastu,,.....
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
KillerQueen
Clan
Clan
KillerQueen


Broj poruka : 134
Datum upisa : 17.06.2008

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 10:06 pm

jao ja sam Anu Karenjinu zaboravila da nabrojim...davno sam je citala pre dve godine...moracu jos jednom...
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
Clan
Clan
*Joansie*


Ženski Broj poruka : 166
Godina : 30
Lokacija : Somewhere, over the rainbow...
Datum upisa : 27.06.2008

Character sheet
buble trouble: 3

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 10:20 pm

Fenomenalna je "Ana Karenjina"... Meni je trebalo malko vremena da ukapiram šta je ko kome u rodu (ono, Ana Karenjina je sestra Stepanu Arkadijeviču, on je muž Doli, čija je sestra Kiti, koja je udata za Ljevina, koji ima braću tog i tog, prvi brat je bolestan i u vezi s prostitutkom, a drugog brata je najbolji drug Vronski, koji se zaljubljuje u Karenjinu - uuu, vidi, sve sam uspela da na brojim), a kada sam to "ukačila", uživala sam u knjizi. Baš se tužno završava... Ana i Vronski su stvarno bili neshvaćeni.
Nazad na vrh Ići dole
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 10:40 pm

kako se zavrsava?
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
KillerQueen
Clan
Clan
KillerQueen


Broj poruka : 134
Datum upisa : 17.06.2008

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 1:34 am

pa procitaj je..mislim da je banalno reci kraj kada treba da procitas knjigu...rodbinski odnosi su stvarno zapetljani mnogo...ali tako je valjda u Rusiji
Nazad na vrh Ići dole
Ma-najbolja-sam94
Pocetnik
Pocetnik
Ma-najbolja-sam94


Ženski Broj poruka : 88
Godina : 30
Lokacija : Imas gajbu?-e,tu!!!
Datum upisa : 29.06.2008

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 1:22 pm

Prelepa je knjiga... "zbogom mojih 15 godina.."
"Zauvek".....
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
KillerQueen
Clan
Clan
KillerQueen


Broj poruka : 134
Datum upisa : 17.06.2008

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 5:46 pm

,,Zbogom mojih 15 godina" sam citala i knjiga je ostavila snazan utisak na mene...nekako je tako nezna i lepa a opet cela je istinita...pravi klasik...
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
Clan
Clan
*Joansie*


Ženski Broj poruka : 166
Godina : 30
Lokacija : Somewhere, over the rainbow...
Datum upisa : 27.06.2008

Character sheet
buble trouble: 3

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 6:09 pm

!Sweet girl! ::
kako se zavrsava?
Da, bolje je da pročitaš knjigu... Ali, nemoj da se nadaš srećnom kraju. Eto, to mogu da ti kažem.

"Zbogom mojih 15 godina" sam čitala samo odlomak, ali znam u grubim crtama o čemu se radi i želim da pročitam tu knjigu...
Nazad na vrh Ići dole
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 6:25 pm

odustala sam od ,,Devojcice rastu,, i presla na ,,Moli Mun i neverovatna knjiga hipnotizma,,....ta knjiga je extra
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
*Joansie*
Clan
Clan
*Joansie*


Ženski Broj poruka : 166
Godina : 30
Lokacija : Somewhere, over the rainbow...
Datum upisa : 27.06.2008

Character sheet
buble trouble: 3

Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 6:31 pm

Šteta što si odustala od "Devojčice rastu"... "Moli Mun" sam i ja pročitala i ta knjiga mi se mnogo sviđa... Baš je dobra, nadam se da će ti se dopasti!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Knjige...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Knjige......   Knjige...... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Knjige......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Preporucite knjige.....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zabavni svet :: Sve :: Kultura-
Skoči na: